ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Las w klasie

10.10.2017r. klasa druga gimnazjum urządziła sobie w sali swój własny las.

Każdy z uczniów w ramach lekcji biologii z panią Pauliną Zimak-Piekarczyk, miał za zadanie przynieść dowolny rodzaj gałęzi drzewa iglastego. Niektórzy bardzo się zaangażowali, przez co klasa zamieniła się w mały las. Większość osób na początku narzekała na zapach, który nie mógł ich opuścić przez cały dzień, ale po kilku lekcjach przywykli do nowego klimatu w klasie. Uczniowie dowiedzieli się jak rozróżniać iglaki. Okazało się, że wśród gałęzi znalazły się gatunki pod ochroną. Klasa druga zaprasza do zwiedzenia ich lasu.

Sandra ŚlusarzPowiązane artykuły

Edukacyjna Octava

W środę, 17.11.2010, w naszej szkole odbył się koncert edukacyjny zespołu wokalnego Octava Ensemble z Krakowa. W jego skład wchodzą: Agnieszka Drabent (sopran), Anna Magiera (sopran), Małgorzata Langer-Król (mezzosopran), Łukasz Dulewicz (kontratenor), Zygmunt Magiera (kierownictwo […]

Czytaj więcej

Sianożęty – „Echo Pleneru”, „Puls pleneru”, ART FM

Media wydawane podczas pleneru artystycznego w Sianożętach pod kierunkiem Ewy Czerwieniec: „Echo Pleneru” (literaci z klasy VII), „Puls Pleneru” (literaci z klasy IX), radio ART FM (literaci z klasy VIII).

Czytaj więcej

W laboratorium Dextera!

Można powiedzieć, że miniony tydzień był wyjątkowo szczęśliwy dla uczniów naszej szkoły. Niewiele nauki i dużo słońca. Jednak szczególne szczęście miała klasa druga gimnazjum, która poniedziałek spędziła pomagając przy grze terenowej na Antałówce, a we […]

Czytaj więcej
Skip to content