ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nieprzeciętny koncert w nieprzeciętnym miejscu

W sobotę, ramach Międzynarodowej Akademii Sztuki uczniowie POSA i ZPSA mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

Tego dnia odbywały się warsztaty w naszej szkole, a na zakończenie, wszyscy udali się do Muzeum Hasiora, gdzie w zupełnie oryginalnych wnętrzach odbył się koncert finałowy.

Warto dodać, że miejsce to było dawniej leżakownią dla chorych na gruźlicę, później domem Władysława Hasiora a wreszcie Muzeum gromadzącym jego twórczość.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

Gimnazjaliści poskramiają scenę

6 czerwca 2010 roku na scenie kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem wystąpili gimnazjaliści z naszej szkoły. Każda klasa przygotowała pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora spektakl. Pierwsza gimnazjum zaprezentowała przedstawienie oparte na wierszach dla dzieci Juliana […]

Czytaj więcej

Włochy oczami artystów

Jak uczniom klas gimnazjalnych podobał się tegoroczny plener zagraniczny do Włoch? W tym roku zwiedzili oni Wenecję, Sienę, Watykan, Pompeje, Rzym oraz Florencję. Jedynie w osiem dni: od 4 do 11 maja, zobaczyli największe włoskie […]

Czytaj więcej

Edukacyjnie w Parku Tatrzańskim

1.10.15.. klasa VI POSA odbyła zajęcia edukacyjne w TPN prowadzone przez pracownika naukowego Parku, panią Małgorzatę Kot. Tematem zajęć było „Zagospodarowanie turystyczne Tatr”.

Czytaj więcej
Skip to content