ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Edward Nożycoręki, Krwawiec i inne upiory

Kamila Gut, Dalila Harasimowicz i Wiktoria Chyc zostały zwyciężczyniami konkursu na najlpesze przebranie podczas tegorocznego Halloween.

W poniedziałek 30 października 2017r. w naszej szkole odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i Magdaleny Łukasik. Na początku została nam przedstawiona po polsku i po angielsku legenda o Jacku-o’lante, na podstawie której później został zorganizowany quiz. Pomiędzy zabawami, jak łowienie jabłek z miski z wodą tylko za pomocą ust i taniec w parach na gazecie, odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Pojawiło się dużo upiorów, między innymi czarownice, wilkołaki, zombie, a nawet Edward Nożycoręki i Krwawiec. Zwycięzców wyłoniły pani Karolina Sikorska i pani Anna Maciejewska.

W klasach I-III pierwsze miejsce zajęła Kamila Gut, drugie Amelia i Zofia Wojtyczko, trzecie Wanda Wierzejska. Natomiast wyróżnienia otrzymali Regina Nędza-Chotarska, Piotr Bystrowski i Marat Harasimowicz. W kategorii klas IV-VI wygrała Dalila Harasimowicz, drugie miejsce otrzymały Zuzanna Kopieć i Jagoda Krupa, a trzecie zajął Franciszek Gębik. W klasach gimnazjalnych pierwsze miejsce należy do Wiktorii Chyc, drugie do Marii Chyc, a trzecie Sandry Ślusarz.


Sandra Ślusarz


Powiązane artykuły

Owowcowo-kamienna lekcja

4 października odbył się pokaz prezentacji przygotowanych przez uczniów 2 gimnazjum na zajęcia z biologii i chemii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Nowy rok – nowy samorząd

W skład nowego, tegorocznego samorządu szkolnego Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej weszli: Barbara Malik (64 głosy), Maksymilian Rzepka (59 głosów), Maria Michniewska (56 głosów), Hania Zięba (34 głosy) oraz Liliana Florek (33 głosy). Wybory odbyły się […]

Czytaj więcej

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej
Skip to content