ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Każdy Święty chodzi uśmiechnięty

31.10.2017r. odbył się bal świętych organizowany przez panią Lilianę Florek.

Ta zabawa polega na przebieraniu się za świętego. W balu brali udział uczniowie z klas I-V. Bawili się w grę „krzesła” i inne zabawy. Pojawiło się także karaoke i prezentacja multimedialna. Jednak najważniejsze było to, że każdy opowiedział o swoim bohaterze, za którego się przebrał. Oczywiście wszyscy dobrze się bawili i dzięki rodzicom najedli słodyczy.


Sandra Ślusarz


Powiązane artykuły

Nocne szaleństwo „Czarnych Jeźdźców”

14 maja, w sobotę o godzinie 20.30 w ogrodach DW Jurek, w ramach zakopiańskiej nocy muzeów odbyły się dwa koncerty zespołów naszej szkoły: orkiestry szkolnej pod batutą pana Cezarego Wagnera i grupy „Panna Zuzanna i […]

Czytaj więcej

Jezu, dlaczego nam to zrobiłeś

23 lutego odwiedził naszą szkołę dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego, Jerzy Jurecki. Opowiadał nam o jego pobycie na Haiti po trzęsieniu ziemi i o potędze tragedii jaka tam miała miejsce. Wszystkim oczy zrobiły się szklane, gdy pan […]

Czytaj więcej

Kolędy i pastorałki w Jasnym Pałacu

28 stycznia.2015 r. o godzinie 17:00 w sali lustrzanej  „Jasnego Pałacu” odbył się koncert świąteczny w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, POSA. Muzyczne wydarzenie połączone było z  prezentacją wystawy nagrodzonych prac na Międzynarodowym Triennale Drzeworytu […]

Czytaj więcej
Skip to content