ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Mikołajkowe tradycje

6 grudnia, jak co roku, odbyły się w naszej szkole Mikołajki dla klas od I do III, na których pierwszoklasiści zagrali na  swoim pierwszym w życiu koncercie odbywającym się dodatkowo w obecności Świętego Mikołaja. Najmłodsi  zostali również pasowani na ucznia Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

 

Mimo, iż nasi uczniowie uczą się teraz w innym miejscu z powodu remontu naszej szkoły, nie przeszkodziło to w zorganizowaniu Mikołajek, które odbyły się w szkolnej świetlicy. Rozpoczęły się  koncertem uczniów klasy pierwszej prezentujących utwory, których uczyli się od początku roku szkolnego. Były również występy taneczne innych klas, piosenka dla Mikołaja, oraz pasowanie najmłodszych uczniów.

Wielką atrakcją tego dnia był Święty Mikołaj, który po oglądnięciu wszystkich występów rozdał dzieciom prezenty.

Hanna Brzosko


Powiązane artykuły

Plener na półmetku

Poranne Wykłady Zakończyliśmy trzydniowe, poranne wykłady z fizyki prowadzone przez pana Krzysztofa Szyszkiewicza. Wykłady były o fizyce kwantowej, czyli zagadnieniach dotyczących mikro świata i jego elementów. Zajęcia uświadomiły nam wiele ciekawych, aczkolwiek czasem trudnych do […]

Czytaj więcej

Specjalistki od krajów niemieckojęzycznych

29 marca w auli Liceum Ogólnokształcącym im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się finał  XIII Międzyszkolnego  Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, w którym uczennice klasy 2 gimnazjum: Katarzyna Kreft, Aleksandra Piwowar oraz Wiktoria Chyc […]

Czytaj więcej

ŚWIĘTO MUZYKI W POSA

Kolejna edycja POSA Music Show. Klasa ósma zgarnia wszystkie nagrody wśród gimnazjalistów.

Czytaj więcej
Skip to content