ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty

W tym roku zaczęło się nietypowo. Z powodu ogłoszonej pandemii nie wyjechaliśmy, jak co roku, na plener artystyczny nad morze. Rozpoczęcie roku odbywało się kameralnie w klasach. Ruszyliśmy z nauką. Wszystko wyglądało dobrze, gdy znów spotkała nas niespodzianka. Przerwa na zdalne nauczanie dla wszystkich klas, oprócz najmłodszych pierwszej i trzeciej.

Do normalności wróciliśmy na początku poprzedniego tygodnia.

Wprowadzenie nauczania hybrydowego (częściowo zdalnie, częściowo w szkole)  było spowodowane zachorowaniem dwóch nauczycieli na koronowirusa. Na szczęście przeszli chorobę dość łagodnie.

Uczniowie, którzy musieli zostać w domach nie mieli wolnego i uczyli się przez internet.

Obecnie wszyscy powrócili do stacjonarnej formy nauki, oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy zobowiązani nosić maseczki na korytarzach, często dezynfekować i myć ręce a także unikać skupisk międzyklasowych.Uprzejmie prosimy o przestrzeganie tych zasad dla wspólnego dobra. 

Marcel Sikora, (red)


Powiązane artykuły

Las w klasie

10.10.2017r. klasa druga gimnazjum urządziła sobie w sali swój własny las.

Czytaj więcej

Urzekające kraje Beneluxu

30 kwietnia 2014 roku uczniowie klas VII, VIII oraz IX Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem udali się na długo wyczekiwany plener zagraniczny do krajów Beneluxu.

Czytaj więcej

Św. Mikołaj w naszej szkole

07.12.2017r., w sali koncertowej odbył się Koncert Mikołajkowy uczniów klasy I. Główną atrakcją programu była wizyta Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom prezenty.

Czytaj więcej
Skip to content