ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Najlepsi w chwytaniu jesieni

Szkolny Konkurs fotograficzny dla uczniów klas I-IV „Chwytaj jesień” rozstrzygnięty.
Znamy laureatów!
W konkursie zostały nagrodzone najlepsze zdjęcia i zestawy 3 zdjęć.
Najlepsze zdjęcie:
I miejsce: Mikołaj Hełmecki, kl II
II miejsce: Hanna Kublicka, kl. II
III miejsce: Aleksandra Łatak kl. IV

 

Najlepszy zestaw zdjęć:
I miejsce: Mikołaj Hełmecki, kl. II
II miejsce: Hanna Kublicka, kl. II
III miejsce: Szymon Sarka, kl. II
GRATULUJEMY👏👏
Konkurs organizowała pani Katarzyna Rogowska.
Najlepsze zdjęcia zobaczymy już wkrótce na wystawie w szkolnej galerii. Zapraszamy.
(red)

Powiązane artykuły

Tajemnica poplenerowa

27.10.2017 r. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbyła się wystawa i pokaz poplenerowy prezentujące dorobek uczniów naszej szkoły przywieziony z dwutygodniowego, wrześniowego pleneru, który odbył się w tym roku w Poddąbiu, nad polskim morzem. Tegorocznym […]

Czytaj więcej

Halloween, które doprowadzało do płaczu

W czwartek, 31.10.2013 r.od godz. 9:00 rano do 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się Halloween, impreza przedstawiająca anglosaskie tradycje, organizowana przez nauczycielki języka angielskiego Panią Magdalenę Łukasik i Panią Karolinę Sikorską. W programie […]

Czytaj więcej

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się […]

Czytaj więcej
Skip to content