ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

W tym roku, jak wiadomo, łatwo nie było. Przygotować przedstawienie teatralne on-line to nie lada wyczyn. Naszym uczniom udało się to wspaniale. Publiczność doskonale bawiła się przy „Królewnie Śnieżce” w wykonaniu klasy I i przy „Kopciuszku” w wykonaniu klasy III.

Już wkrótce opublikujemy rejestrację spektakli. Tymczasem prezentujemy zdjęcia i zapowiedzi relacji.

(red)

zdjęcia z przedstawienia kl. I od Grzegorza Gębika

Królewna Śnieżka, kl. I

Zdjęcie 1 z 46

 


Powiązane artykuły

Czy to już koniec?

Koniec semestru nadchodzi wielkimi krokami. Do dzisiaj (piątku, trzydziestego stycznia) nauczyciele będą wystawiać ostateczne stopnie i dawać uczniom ostatnie uwagi.

Czytaj więcej

Specjalistki od krajów niemieckojęzycznych

29 marca w auli Liceum Ogólnokształcącym im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się finał  XIII Międzyszkolnego  Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, w którym uczennice klasy 2 gimnazjum: Katarzyna Kreft, Aleksandra Piwowar oraz Wiktoria Chyc […]

Czytaj więcej

ART FM – wydanie piąte

Zapraszamy do wysłuchania piątego wydania szkolnej audycji radiowej, która powstaje w ramach ćwiczeń podczas warsztatów dziennikarskich. ART.FM 5

Czytaj więcej
Skip to content