ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorządowcy na nowy rok szkolny wybrani

Zosia Marchalewicz z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII – oto skład samorządu uczniowskiego POSA, który działać będzie w roku szkolnym 2021/2022.

Trwająca tydzień kampania wyborcza zakończyła się spotkaniem 4 września, w trakcie którego uczniowie mogli poznać programy kandydatów do samorządu szkolnego. Dzień później odbyły się wybory, przygotowanie przez panią Irenę Świerczyńską i klasę VIII. Uczniowie z klas od II do VIII mogli oddawać swoje głosy na przerwach. Urny wyborcze znajdowały się w budynku szkoły muzycznej. Rankiem, 6 października poznaliśmy wyniki. Z kategorii klas od II – V wybrana została Zosia Marchalewicz z klasy IV oraz Kamila Gut z klasy V. W kategorii klas VI-VIII największą ilość głosów zdobyli: Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII.

Maria Bochnak, kl. VIII


Powiązane artykuły

Wystawa – Paryż 2010

W galerii szkolnej przez całe wakacje czynna jest poplenerowa wystawa – Paryż 2010. Prezentowane na niej prace przedstawiają plastycznie i literacko zobrazowane refleksje naszych gimnazjalistów, którzy tegoroczny zagraniczny plener spędzili w Paryżu. Część wystawy to […]

Czytaj więcej

Junior reporter: O smoku, kocie i niegrzecznych dzieciach

16 lutego o godzinie 16.00 odbyły się spektakle w Teatrze Witkacego, na małej scenie. Występowały klasy I, II, III i V.

Czytaj więcej

Poetyckie nominacje

Już wiemy, że Wielka Gala Poezji, coroczne święto poezji w naszej szkole odbędzie się 28 marca 2014 roku. To dobra wiadomość, bo wszystko wskazywało na to, że w tym roku Gali nie będzie.

Czytaj więcej
Skip to content