ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przygotowania do „Tatrzańskiej Jesieni”

Na początku października uczniowie z Fakultetu Plastycznego z klasy VIII wraz z panią Magdaleną Rząsą wybrali się do Doliny Pięciu Stawów na plener fotograficzny. Opiekujący się grupą przewodnik, pan Marcin Rząsa przekazał uczestnikom wyprawy garść informacji od geologii, przez biologię, historię, sport (także motorowy) po historię sztuki i architektury.Plener był bardzo intensywny i pełen wrażeń. Mieliśmy i słońce i mgłę i wygwieżdżone niebo i wschód słońca. Spotkaliśmy m.in. sójkę i niedźwiedzia – relacjonuje pani Magdalena Rząsa. – Fotografowaliśmy i szerokie krajobrazy i zbliżenia ściętych nocnym mrozem roślinek, zielone krzaki, pomarańczowe, złote, czerwone drzewa, drzewka i krzewinki. Płynącą wodę, stojącą wodę, odbicia w wodzie i oczywiście siebie nawzajem… 

Plener odbył się w ramach zajęć z fotografii a powstałe na nim zdjęcia zgłoszeń zostaną na konkurs „Tatrzańska Jesień”.

(red)

Fot. Magdalena Rząsa

DSC2446

Zdjęcie 1 z 19


Powiązane artykuły

Miłość w Zakopanem

Podczas ostatniego tygodnia przez trzy dni klasa VII i klasy gimnazjalne uczestniczyły w rekolekcjach pod hasłem „Boża miłość w Zakopanem”. W tym roku zostały one zorganizowane w nietypowy sposób.

Czytaj więcej

Szalone Tańce

„Choć nie było wielu osób, to zabawa i tak była świetna!”- tak mówi uczennica klasy 2 gimnazjum Magdalena Smolińska, o dyskotece, która odbyła się 14 stycznia w naszej szkole.

Czytaj więcej

Jezu, dlaczego nam to zrobiłeś

23 lutego odwiedził naszą szkołę dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego, Jerzy Jurecki. Opowiadał nam o jego pobycie na Haiti po trzęsieniu ziemi i o potędze tragedii jaka tam miała miejsce. Wszystkim oczy zrobiły się szklane, gdy pan […]

Czytaj więcej
Skip to content