ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Klip i piosenka pt. „Plener”, zrealizowane pod kierunkiem Pani Agnieszki Warek-Leks i Pana Jakuba Hubickiego otrzymały 1 nagrodę ex aequo z klasą 8 ze szkoły w Pieszycach. Do konkursu zgłoszono 43 piosenki. 

Piosenka powstała podczas warsztatów literackich z panią Agnieszką Warek-Leks. Ze wszystkich tekstów, które wówczas powstały, jury złożone z nauczycieli obecnych na plenerze wybrało utwór autorstwa Oliwii Pyzik i Zuzanny Zajączkowskiej. W drugim etapie pracy Roksana Lis ułożyła do niego melodię a pan Jakub Hubicki pomógł zaaranżować muzykę. 

Zadaniem w konkursie było przedstawić piosenkę w formie klipu, więc cała klasa stworzyła scenariusz i wspólnie z panią Agnieszką nakręciła do niego zdjęcia.

Pozostało już tylko zmontować cały materiał, w czym pomogła pani Ewa Czerwieniec.

I ZWYCIĘSTWO GOTOWE:)

(red)

 

 


Powiązane artykuły

Wysiłek ósmoklasistów

Między 27 a 29 listopada w POSA odbywają się próbne testy ósmoklasistów.

Czytaj więcej

Gimnazjum wita swoich nowych nauczycieli

W tym roku z wielkim żalem na rok pożegnaliśmy panią Irenę Świerczyńską, wspaniałą nauczycielkę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz etyki. Na jej miejsce przyszła pani Magdalena Gąsienica Kuchta, która zajmie się edukacją historyczną. Jest to […]

Czytaj więcej

Świąteczne życzenia z intencją od klasy piątej

Drodzy mieszkańcy Zakopanego, Życzę Wam lepszych polityków, dużo terenów zielonych a przede wszystkim wyeliminowania smogu. Oliwka

Czytaj więcej
Skip to content