ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nasi najlepsi jesienni fotograficy

fot. Mateusz Walkosz

Mateusz Walkosz z klasy VIII jest zdobywcą II nagrody w kategorii młodzieżowej XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”. Mateusza nagrodzono za zdjęcie pt. „Zimowa przyroda”. Amelia Harasimowicz z tej samej klasy otrzymała wyróżnienie za dwa zdjęcia pt. „Przymrozki”. GRATULACJE!

Do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem pani Magdaleny Rząsy, która w naszej szkole prowadzi zajęcia z fotografii. Zdjęcia powstawały podczas jesiennej wyprawy do Doliny Pięciu Stawów. Wszystkich laureatów można poznać na stronie https://www.tatry.pl/tatrzanska-agencja/konkurs-fotograficzny/2739.html

fot. Amelia Harasimowicz
fot. Amelia Harasimowicz

(red)


Powiązane artykuły

Zdalny pokaz teatralny klasy VIII

18.06.2020 o godz. 19.00 zapraszamy na prezentację zapisu zajęć teatralnych klasy VIII podczas zdalnego nauczania prowadzonych przez p. Krzysztofa Najbora.

Czytaj więcej

Klasa szósta udźwiękowiała film

W piątek, 18 października 2013 r., w auli naszej szkoły odbyła się prezentacja, na której wszystkie klasy obejrzały krótki, 4-minutowy film animowany, oparty na podstawie nowozelandzkiego mitu powstania świata. Ścieżka dźwiękowa do tego filmu została […]

Czytaj więcej

Łyżwiarskie złoto dla Antka

Antoni Bernatowicz z IX klasy naszej szkoły zdobył pierwsze miejsce w tegorocznej edycji zakopiańskiej Ligii Łyżwiarskiej, w kategorii chłopców rocznik 2002-2004. Wśród dziewcząt najwyższą pozycję osiągnęła Klaudia Wiśniowska zdobywając IV miejsce w kategorii dziewcząt, rocznik […]

Czytaj więcej
Skip to content