ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Gimnazjaliści poskramiają scenę

"Poskromienie złośnicy"

6 czerwca 2010 roku na scenie kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem wystąpili gimnazjaliści z naszej szkoły. Każda klasa przygotowała pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora spektakl.

Pierwsza gimnazjum zaprezentowała przedstawienie oparte na wierszach dla dzieci Juliana Tuwima. Klasa II sięgnęła po Kamila Ildefonsa Gałczyńskiego wystawiając spektakl pt. „Babcia i wnuczek czyli noc cudów”.

Gimnazjaliści z klasy III zaprezentowali sceny z „Poskromienia złośnicy” Wiliama Szekspira. Był to już ostatni występ teatralny przygotowany przez tegorocznych trzeciogimnazjalistów w naszej szkole. Z żalem, więc żegnali się z publicznością a przede wszystkim ze swoim teatralnym opiekunem, panem Krzysztofem Najborem.


Powiązane artykuły

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Święto duchów

29 października, w naszej szkole, odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, panią Karolinę Sikorską i panią Magdalenę Łukasik. Podczas zabawy odbyły się różnego rodzaju tematyczne konkursy, między innymi na najciekawsze przebranie.

Czytaj więcej

Jeżeli biegacz jest patriotą, to patriota jest biegaczem?

Czy w naszej szkole rośnie nowe pokolenie patriotów? Tego można się chyba spodziewać po tym, jak 7 listopada uczniowie i nauczyciele hucznie obchodzili Święto Niepodległości. Uczciliśmy je muzycznie i sportowo.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content