ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Gimnazjaliści poskramiają scenę

"Poskromienie złośnicy"

6 czerwca 2010 roku na scenie kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem wystąpili gimnazjaliści z naszej szkoły. Każda klasa przygotowała pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora spektakl.

Pierwsza gimnazjum zaprezentowała przedstawienie oparte na wierszach dla dzieci Juliana Tuwima. Klasa II sięgnęła po Kamila Ildefonsa Gałczyńskiego wystawiając spektakl pt. „Babcia i wnuczek czyli noc cudów”.

Gimnazjaliści z klasy III zaprezentowali sceny z „Poskromienia złośnicy” Wiliama Szekspira. Był to już ostatni występ teatralny przygotowany przez tegorocznych trzeciogimnazjalistów w naszej szkole. Z żalem, więc żegnali się z publicznością a przede wszystkim ze swoim teatralnym opiekunem, panem Krzysztofem Najborem.


Powiązane artykuły

Którędy na Hawaje?

W czwartek 28 maja, 2015 roku, w sali koncertowej naszej szkoły odbyły się coroczne TOPIKI-wybór najpopularniejszego ucznia w szkole. Konkurs jest rozgrywany w trzech kategoriach: klasy od I-III, IV-VI i gimnazjum.  Kategorie miały swoje nazwy: […]

Czytaj więcej

Zaproszenie na recital Zosi

Zapraszamy na recital dyplomowy naszej uczennicy Zosi Jakubiak z klasy śpiewu pani Pauliny Martini. Przy fortepianie Paulina Martini i Jakub Hubicki. Koncert odbędzie się 5 czerwca 2019 roku o godz. 18.00 w Kawiarni „Kmicic” w […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content