ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A co Ty tam robisz?

W imieniu pana Jacka Hołego, naszego nauczyciela rysunku i malarstwa zapraszamy na finisaż wystawy, w której bierze udział. Wśród wystawiających artystów znajdziemy  także naszych absolwentów. Poniżej zaproszenie organizatorów wydarzenia.

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w oficjalnym Finisażu,  zakończeniu międzynarodowego cyklu wystaw <<A Co Ty Tam Robisz?>>, który odbył się na początku kwietnia w Zakopanem.
Będzie to ostatnia okazja by przyjrzeć się obiektom które pojawiły się na Festiwalu.Wśród nich znajdziecie Państwo malarstwo, rzeźbę, grafikę, wyjątkowe fotografie oraz unikatowe wyroby biżuteryjne.
Kolejna odsłona współpracy niemieckiego Projektu Ins-blaue oraz formacji Otwarta z Zakopanego już w maju w Krakowie przy Sławkowskiej.
Wszystko to w nowej odsłonie zaprezentujemy 2 maja o 18:00, pod adresem Krupówki 4a –  w Galerii Iluminatis oraz kawiarni/galerii STRH. Podczas wspólnego wieczoru, przy lampce dobrego wina/ filiżance pysznej kawy będzie można obejrzeć wystawę, pokaz wideo, spotkać się i porozmawiać z artystami oraz posłuchać koncertu.
Kontakt w sprawie dzieł, przed oraz w czasie Finisażu w Galerii Iluminatis.

Artyści Biorący udział w wystawie: Krzysztof Burdzy,Maria Cukier, Jędrzej Dobrowolski,Jacek Hoły, Edyta Hul, Rafał Jabłoński- Zelek, Urszula Kozak, Jan Krzysztof Jr., Paulina Siedlarz, Maksymilian Podleśny, Maciek Rzankowski, Przemysław Wańczyk, Radomił Poziom Gomółka, Miriam Bathe, Hakan Eren, Ursula Gao-Landers, Dorota Feicht, Mario Leckzut, Ute, Lennartz-Lembeck, Tobi Loehde, Tim Loehde, Ida Schile, Eva Zimmerbeutelt, Philip Weiger,Katja Wicker
Serdecznie Zapraszamy!

Formacja OTWARTA
Organizator Festiwalu Wild Art Weekend w Zakopanem
www.zakopanewildart.pl


Powiązane artykuły

Owowcowo-kamienna lekcja

4 października odbył się pokaz prezentacji przygotowanych przez uczniów 2 gimnazjum na zajęcia z biologii i chemii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

POGŁOS PLENERU. Wyciśnięty dzień.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień trzeci Po wczorajszych deszczach, dzisiaj wyszło słońce, więc większość zajęć na naszym plenerze odbywała się na podwórku, na trawie lub na plaży. Klasa siódma, jak zwykle, okupowała plac zabaw.

Czytaj więcej

Artystyczny Ojców

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, od 14-16 kwietnia odbył się plener artystyczny klas IV – VI. W tym roku starsi juniorzy szkoły artystycznej odwiedzili Ojców. Uczestniczyli w wycieczkach krajoznawczych i zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Lidię […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content