ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A co Ty tam robisz?

W imieniu pana Jacka Hołego, naszego nauczyciela rysunku i malarstwa zapraszamy na finisaż wystawy, w której bierze udział. Wśród wystawiających artystów znajdziemy  także naszych absolwentów. Poniżej zaproszenie organizatorów wydarzenia.

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w oficjalnym Finisażu,  zakończeniu międzynarodowego cyklu wystaw <<A Co Ty Tam Robisz?>>, który odbył się na początku kwietnia w Zakopanem.
Będzie to ostatnia okazja by przyjrzeć się obiektom które pojawiły się na Festiwalu.Wśród nich znajdziecie Państwo malarstwo, rzeźbę, grafikę, wyjątkowe fotografie oraz unikatowe wyroby biżuteryjne.
Kolejna odsłona współpracy niemieckiego Projektu Ins-blaue oraz formacji Otwarta z Zakopanego już w maju w Krakowie przy Sławkowskiej.
Wszystko to w nowej odsłonie zaprezentujemy 2 maja o 18:00, pod adresem Krupówki 4a –  w Galerii Iluminatis oraz kawiarni/galerii STRH. Podczas wspólnego wieczoru, przy lampce dobrego wina/ filiżance pysznej kawy będzie można obejrzeć wystawę, pokaz wideo, spotkać się i porozmawiać z artystami oraz posłuchać koncertu.
Kontakt w sprawie dzieł, przed oraz w czasie Finisażu w Galerii Iluminatis.

Artyści Biorący udział w wystawie: Krzysztof Burdzy,Maria Cukier, Jędrzej Dobrowolski,Jacek Hoły, Edyta Hul, Rafał Jabłoński- Zelek, Urszula Kozak, Jan Krzysztof Jr., Paulina Siedlarz, Maksymilian Podleśny, Maciek Rzankowski, Przemysław Wańczyk, Radomił Poziom Gomółka, Miriam Bathe, Hakan Eren, Ursula Gao-Landers, Dorota Feicht, Mario Leckzut, Ute, Lennartz-Lembeck, Tobi Loehde, Tim Loehde, Ida Schile, Eva Zimmerbeutelt, Philip Weiger,Katja Wicker
Serdecznie Zapraszamy!

Formacja OTWARTA
Organizator Festiwalu Wild Art Weekend w Zakopanem
www.zakopanewildart.pl


Powiązane artykuły

Puls po Pulsie i ART FM (audycja nr. 2)

Zapraszamy do oglądania „Pulsu po Pulsie”, czyli telewizyjnych wiadomości plenerowych i wysłuchania drugiej audycji ART FM, prezentowanych podczas poplenerowego wernisażu 21 października. Wkrótce kolejne filmy i multimedia.

Czytaj więcej

Tajemnicze czarne pudełko

Na pierwszym piętrze szkolnego budynku, Samorząd, na parapecie przed schodami przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego POSA postawili czarne pudełko, do którego uczniowie naszej szkoły mogą wrzucać swoje prośby do Samorządu.

Czytaj więcej

Sukcesy Bartka na konkursach plastycznych

05.11.2010r. w budynku szkoły TTA będącym też siedzibą świetlicy „Promyczkowo” odbyło się wręczenie nagród w konkursie na pracę rysunkową w I Przeglądzie Twórczości Plastycznej Zakopiańskich Gimnazjów. W plebiscycie udział wzięło wielu młodych artystów. W ich […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content