ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A gdzie się podziali fleciści?

20 stycznia 2015 roku, we wtorek o godzinie 11.00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert klasy drugiej i trzeciej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na koncercie zagrali gitarzyści, pianiści, akordeoniści, skrzypkowie, wiolonczeliści, lecz zabrakło na nim flecistów.

Można było także podziwiać wiele duetów. Kilkoro muzyków wystąpiło w duecie ze swoim rodzeństwem i z nauczycielami. Gromkie brawa zebrała pani Beata Trzaskoś nauczycielka fortepianu, która zagrała na flecie, z akompaniamentem dwóch uczniów klasy drugiej. Wszyscy uczniowie zostali ocenieni za swoje wykonania, więc to wydarzenie można również nazwać poniekąd egzaminem. Ten dosyć nietypowy, ale wspaniały koncert potrwał godzinę , a sala koncertowa była przepełniona rodzicami i dziadkami artystów. Kolejny, najbliższy koncert odbędzie się dzisiaj, 30 stycznia. Będzie to koncert karnawałowy klasy pierwszej, poprzedzający zabawę karnawałową klas 1­3.

Natalia


Powiązane artykuły

Edukacyjnie w Parku Tatrzańskim

1.10.15.. klasa VI POSA odbyła zajęcia edukacyjne w TPN prowadzone przez pracownika naukowego Parku, panią Małgorzatę Kot. Tematem zajęć było „Zagospodarowanie turystyczne Tatr”.

Czytaj więcej

Trzeci odcinek PULSU PLENERU

Już za tydzień spotkamy się na poplenerowym wernisażu i będzie okazja przyjrzeć się temu, co robiliśmy nad morzem przez pierwsze dwa tygodnie września. Tymczasem prezentujemy trzeci odcinek „Pulsu Pleneru” zrealizowanego przez literatów z IX klasy.

Czytaj więcej

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content