ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A gdzie się podziali fleciści?

20 stycznia 2015 roku, we wtorek o godzinie 11.00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert klasy drugiej i trzeciej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na koncercie zagrali gitarzyści, pianiści, akordeoniści, skrzypkowie, wiolonczeliści, lecz zabrakło na nim flecistów.

Można było także podziwiać wiele duetów. Kilkoro muzyków wystąpiło w duecie ze swoim rodzeństwem i z nauczycielami. Gromkie brawa zebrała pani Beata Trzaskoś nauczycielka fortepianu, która zagrała na flecie, z akompaniamentem dwóch uczniów klasy drugiej. Wszyscy uczniowie zostali ocenieni za swoje wykonania, więc to wydarzenie można również nazwać poniekąd egzaminem. Ten dosyć nietypowy, ale wspaniały koncert potrwał godzinę , a sala koncertowa była przepełniona rodzicami i dziadkami artystów. Kolejny, najbliższy koncert odbędzie się dzisiaj, 30 stycznia. Będzie to koncert karnawałowy klasy pierwszej, poprzedzający zabawę karnawałową klas 1­3.

Natalia


Powiązane artykuły

Ruszyła promocja klasy V

Klasa V naszej szkoły rozpoczęła pracę nad własną stroną internetową! Już od kilku tygodni trwają prace klasy pod przewodnictwem wychowawczyni – Pani Ewy Czerwieniec i pomocy technicznej pana Tomasza Palucha. Każdy uczeń ma dostęp do […]

Czytaj więcej

Poplenerowa wystawa- analogii jeszcze nie koniec

We wtorek, 21 października o godzinie 17:00 w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbył się, jak co roku, poplenerowy wernisaż, prezentujący efekt pracy uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej podczas dwutygodniowego pleneru wrześniowego.

Czytaj więcej

Region pod lupą

Cykl wycieczek z wiedzy o regionie można uznać za otwarty. Na pierwszych wycieczkach były już klasa pierwsza i druga gimnazjum.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content