ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A gdzie się podziali fleciści?

20 stycznia 2015 roku, we wtorek o godzinie 11.00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert klasy drugiej i trzeciej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na koncercie zagrali gitarzyści, pianiści, akordeoniści, skrzypkowie, wiolonczeliści, lecz zabrakło na nim flecistów.

Można było także podziwiać wiele duetów. Kilkoro muzyków wystąpiło w duecie ze swoim rodzeństwem i z nauczycielami. Gromkie brawa zebrała pani Beata Trzaskoś nauczycielka fortepianu, która zagrała na flecie, z akompaniamentem dwóch uczniów klasy drugiej. Wszyscy uczniowie zostali ocenieni za swoje wykonania, więc to wydarzenie można również nazwać poniekąd egzaminem. Ten dosyć nietypowy, ale wspaniały koncert potrwał godzinę , a sala koncertowa była przepełniona rodzicami i dziadkami artystów. Kolejny, najbliższy koncert odbędzie się dzisiaj, 30 stycznia. Będzie to koncert karnawałowy klasy pierwszej, poprzedzający zabawę karnawałową klas 1­3.

Natalia


Powiązane artykuły

Spotkania ze sztuką

22.02.2019 r. klasa VII z panią Ewą Czerwieniec pojechała na wycieczkę do Karkowa. Głównym celem był spektakl w Krakowskiej Operze.

Czytaj więcej

Zwycięski projekt Zosi Ziobrowskiej

16 marca nasi uczniowie spotkają się na stoku narciarskim, by rywalizować w sportach zimowych a tymczasem rozstrzygnięty został konkurs na projekt przypinki, która będzie pamiątką tegorocznych zawodów. Zwyciężczynią konkursu została Zofia Ziobrowska z kl. VIII.

Czytaj więcej

Nowy rok – nowy samorząd

W skład nowego, tegorocznego samorządu szkolnego Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej weszli: Barbara Malik (64 głosy), Maksymilian Rzepka (59 głosów), Maria Michniewska (56 głosów), Hania Zięba (34 głosy) oraz Liliana Florek (33 głosy). Wybory odbyły się […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content