ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A gdzie się podziali fleciści?

20 stycznia 2015 roku, we wtorek o godzinie 11.00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert klasy drugiej i trzeciej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na koncercie zagrali gitarzyści, pianiści, akordeoniści, skrzypkowie, wiolonczeliści, lecz zabrakło na nim flecistów.

Można było także podziwiać wiele duetów. Kilkoro muzyków wystąpiło w duecie ze swoim rodzeństwem i z nauczycielami. Gromkie brawa zebrała pani Beata Trzaskoś nauczycielka fortepianu, która zagrała na flecie, z akompaniamentem dwóch uczniów klasy drugiej. Wszyscy uczniowie zostali ocenieni za swoje wykonania, więc to wydarzenie można również nazwać poniekąd egzaminem. Ten dosyć nietypowy, ale wspaniały koncert potrwał godzinę , a sala koncertowa była przepełniona rodzicami i dziadkami artystów. Kolejny, najbliższy koncert odbędzie się dzisiaj, 30 stycznia. Będzie to koncert karnawałowy klasy pierwszej, poprzedzający zabawę karnawałową klas 1­3.

Natalia


Powiązane artykuły

Jestem Polakiem, bo tak mi się podoba

4 czerwca o godzinie 19.15 uczniowie klasy 7, 8 oraz 9  udali się do Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem na koncert patriotyczny pt. „Wyzwolone sny rzecz o nie-pospolitej” w reżyserii Andrzeja Bieniasa.

Czytaj więcej

Bieg wagarowicza

21.03 klasa 5 pod opieką pani Karoliny Jędrysiak wzięła udział w biegu wagarowicza, który był połączony z biegiem kolorowych skarpetek (symbolizującym Światowy Dzień Zespołu Downa (red) fot. Karolina Jędrysiak

Czytaj więcej

Znawcy Szymanowskiego

Zwyciężczynią Szkolnego Konkursu Wiedzy o Karolu Szymanowskim została Klaudia Wiśniowska uczennica klasy 2 gimnazjum POSA. 24 marca 2017 roku w willi „Atma” w Zakopanem odbył się Muzyczny Wieczór z Karolem Szymanowskim. W tym dniu ogłoszono […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content