ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Andrzejki dla wybranych

W piątek, 26 listopada w świetlicy Białego Domu odbyły się Andrzejki dla klasy ósmej.
 

Zabawa rozpoczęła się o 17:00 i trwała około dwóch godzin. Motywem przewodnim były lata 70. i 80. Uczniowie byli przebrani w ubrania kojarzące się z tym okresem. Najczęstszym wyborem był strój hipisa, ale pojawiły się również inne opcje – takie jak np. Michael Jackson czy ciocia z lat 80., żartobliwie nazwana przez uczniów „Ciocią z Ameryki”. Oprócz tego zostały zorganizowane różne zabawy: wróżenie z kart, przestawianie butów, prawda czy wyzwanie, przebijanie szpilką papieru z napisanymi na nim imionami oraz wróżenie imienia przyszłej miłości z korków pływających na wodzie.
Zabawę zorganizowała również klasa VI – odbywała się ona od godziny 17 w poniedziałek w budynku Białego Domu. 
tekst i fot. Natalia Styrczula, kl. VIII
 
 

Powiązane artykuły

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Zapraszamy gorąco wszystkich na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 4 grudnia 2015 r. o godz. 17 w sali koncertowej naszej szkoły. W finale wystąpią gimnazjaliści z POSA.

Czytaj więcej

Ćwierć wieku za nami

29 maja 2017 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się wernisaż prac plastycznych uczniów naszej szkoły połączony z koncertem.

Czytaj więcej

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na […]

Czytaj więcej
Skip to content