ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Andrzejki dla wybranych

W piątek, 26 listopada w świetlicy Białego Domu odbyły się Andrzejki dla klasy ósmej.
 

Zabawa rozpoczęła się o 17:00 i trwała około dwóch godzin. Motywem przewodnim były lata 70. i 80. Uczniowie byli przebrani w ubrania kojarzące się z tym okresem. Najczęstszym wyborem był strój hipisa, ale pojawiły się również inne opcje – takie jak np. Michael Jackson czy ciocia z lat 80., żartobliwie nazwana przez uczniów „Ciocią z Ameryki”. Oprócz tego zostały zorganizowane różne zabawy: wróżenie z kart, przestawianie butów, prawda czy wyzwanie, przebijanie szpilką papieru z napisanymi na nim imionami oraz wróżenie imienia przyszłej miłości z korków pływających na wodzie.
Zabawę zorganizowała również klasa VI – odbywała się ona od godziny 17 w poniedziałek w budynku Białego Domu. 
tekst i fot. Natalia Styrczula, kl. VIII
 
 

Powiązane artykuły

Nasi najlepsi jesienni fotograficy

Mateusz Walkosz z klasy VIII jest zdobywcą II nagrody w kategorii młodzieżowej XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień”. Mateusza nagrodzono za zdjęcie pt. „Zimowa przyroda”. Amelia Harasimowicz z tej samej klasy otrzymała wyróżnienie za dwa zdjęcia […]

Czytaj więcej

TELEPLENER ODC. 3

Klasa VI zaprasza na kolejny plenerowy serwis informacyjny.

Czytaj więcej

Poetycka nutka wiosny, czyli Wielka Gala Poezji 2015!

27 marca, o godzinie 12.12 w sali koncertowej odbędzie się kolejna już edycja Wielkiej Gali Poezji. W tym roku zasady tego literackiego święta naszej szkoły trochę uległy zmianie.

Czytaj więcej
Skip to content