ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Angielska piosenka na scenie

22 lutego o 12:15 odbyło się POSA Music Show. W tym roku zwycięzcami zostali: Regina Chotarska z kl. II, w kategorii 1-3, Laura Wielopolska z kl. IV, w kategorii 4-6 , a w gimnazjum najlepszy występ należał do grupy  dziewczyn z klasy 3 gimnazjum.

W tym roku organizacją konkursu zajęły się panie Magda Łukasik i pani Karolina Sikorska, a także klasa 3 gimnazjum. Jury w skład, którego weszły: pani Ewa Czerwieniec, pani Justyna Jasiorkowska i pani Karolina Sikorska miało największy problem z podjęciem decyzji w kategorii 1-3. Było to spowodowane dużą ilością dobrych występów, dlatego oprócz 1 miejsca przyznano: miejsce 2 – Mieszkowi Serwatowiczowi z kl. II, miejsce 3 – Helenie Gąsienicy – Kuchcie z kl. II, a także wyróżnienie dla kwartetu z klasy drugiej złożonego z Teresy i Wandy Wierzejskich, Małgosi Jakubiec i Idy Kurkiewicz, również z klasy II i kl. I. W kategorii klas 4-6 przyznano jeszcze dwie nagrody: miejsce 2 dla Oli Bulas z kl. V, a także miejsce 3 dla duetu Jana Kantego Rogowskiego i Lidii Król z kl. IV. W gimnazjum oprócz zwycięskiego występu grupy pod nazwą „Najlepsze z najlepszych” mogliśmy oglądać jeszcze dwa pokazy, jednak decyzją jury było przyznanie tylko jednej nagrody. Na koniec spotkania zwycięzcy dostali tylko dyplomy, a nagrody zostaną im przekazane podczas Topików.

Tekst i fot. Maria Michniewska


Powiązane artykuły

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

7 grudnia odbył się Mikołajkowy Koncert, którego głównymi wykonawcami byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Pierwszoklasiści zagrali swój pierwszy w życiu koncert i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Honorowym gościem spotkania […]

Czytaj więcej

Tajemnica poplenerowa

27.10.2017 r. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbyła się wystawa i pokaz poplenerowy prezentujące dorobek uczniów naszej szkoły przywieziony z dwutygodniowego, wrześniowego pleneru, który odbył się w tym roku w Poddąbiu, nad polskim morzem. Tegorocznym […]

Czytaj więcej

Powołani do aktorstwa

Uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni, a ostatnio mieli okazję pokazać swoje zamiłowanie do aktorstwa.  6 listopada gimnazjaliści z VIII i IX klasy  uczestniczyli w  castingu do filmu „Powrót” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content