ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

ArtFM

W tym roku na plenerze literaci z klasy VIII wraz z p. Ewą Czerwieniec i p. Tomaszem Paluchem podjęli się nowego wyzwania.

Obok gazety „Echo Pleneru”, telewizji „Puls Pleneru” pojawiło się trzecie medium: radio „ArtFM”. To było eksperymentalne działanie plenerowe. Szlak został przetarty i niewykluczone, że „ArtFM” na stałe zagości w przestrzeni medialnej naszej szkoły. Tymczasem zapraszamy do wysłuchania pierwszej próbnej audycji:

https://soundcloud.com/artfm-1/audycja1

 

Powiązane artykuły

Junior reporter: Giewont czy Piłsudski

Klasa III uczestniczyła wraz ze swoją wychowawczynią, panią Katarzyną Rogowska w warsztatach organizowanych przez Muzeum Tatrzańskie w willi Oksza. Zapraszamy na ich relacje.

Czytaj więcej

Z Chopinem we Francji

15 października pięcioro uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Elżbiety Cukier i pani Anny Kurek pojechało na tygodniowy wyjazd do Francji, do zaprzyjaźnionej szkoły w Saint Die des Vosges. Pobyt zwieńczał koncert poświecony Fryderykowi […]

Czytaj więcej

Noc? Letnia? POSANOC Letnia!

13 czerwca, w parku linowym Gugu pod skocznią odbyła się POSANOC Letnia 2015. Ta szkolna impreza rozpoczęła się spektaklem teatralnym klasy 3 gimnazjum „Sen nocy letniej” Williama Szekspira, w reżyserii Krzysztofa Najbora, z elementami choreografii […]

Czytaj więcej
Skip to content