ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

ArtFM

W tym roku na plenerze literaci z klasy VIII wraz z p. Ewą Czerwieniec i p. Tomaszem Paluchem podjęli się nowego wyzwania.

Obok gazety „Echo Pleneru”, telewizji „Puls Pleneru” pojawiło się trzecie medium: radio „ArtFM”. To było eksperymentalne działanie plenerowe. Szlak został przetarty i niewykluczone, że „ArtFM” na stałe zagości w przestrzeni medialnej naszej szkoły. Tymczasem zapraszamy do wysłuchania pierwszej próbnej audycji:

https://soundcloud.com/artfm-1/audycja1

 

Powiązane artykuły

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

Czytaj więcej

POSA o patriotyzmie

9 listopada o godzinie 11.00 w sali koncertowej odbyło się przedstawienie klas podstawowych od IV do VI. Zostało one stworzone z okazji Święta Niepodległości, więc domyśleć się można, że treści tego wydarzenia były patriotyczne. Dzieci […]

Czytaj więcej

Z Chopinem we Francji

15 października pięcioro uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Elżbiety Cukier i pani Anny Kurek pojechało na tygodniowy wyjazd do Francji, do zaprzyjaźnionej szkoły w Saint Die des Vosges. Pobyt zwieńczał koncert poświecony Fryderykowi […]

Czytaj więcej
Skip to content