ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artyści jako wolontariusze

15 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym uczniowie naszej szkoły zebrali 28 025 zł

Już na początku tygodnia w naszej szkole można było zobaczyć elementy zwiastujące, że WOŚP się zbliża. Zapisanych u Pani Barbary Łętowskiej-Hyłej uczniów można było widzieć na ulicach Zakopanego już od samego niedzielnego poranka. Każdy wolontariusz podczas zbierania pieniędzy do puszek mógł zgłosić się do sztabu znajdującego się w Zespole Szkół Hotelarskich, w którym czekały na niego słodkie przekąski oraz ciepła herbata. W tym też miejscu można było podliczyć zebraną przez siebie sumę i zakończyć wolontariat lub wziąć kolejną puszkę i dalej zbierać. Celem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było zebranie pieniędzy na oddziały ogólnopediatryczne dla dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Dotychczas fundacja Jerzego Owsiaka zebrała 62 mln złotych, jednak suma się powiększa, a licytacje nadal trwają.

Ola Piwowar


Powiązane artykuły

Myszka Miki w POSIE!

18 listopada znany jest, jako dzień myszki Miki. Jest to, jak wszyscy wiemy znana postać Walta Disneya do której mamy sentyment. W tym roku samorząd szkolny postanowił ten dzień uhonorować. Obchodziliśmy go w naszej szkole […]

Czytaj więcej

Trupa pana Dropsa. Premiera spektaklu online.

Nadrabiamy jeszcze zaległości z czasów nauki zdalnej. Kilka dni temu, podczas pokazu poplenerowego premierę miał spektakl teatralny pt. „Trupa pana Dropsa” przygotowany pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora przez zeszłoroczną klasę VI.

Czytaj więcej

Edukacyjnie w Parku Tatrzańskim

1.10.15.. klasa VI POSA odbyła zajęcia edukacyjne w TPN prowadzone przez pracownika naukowego Parku, panią Małgorzatę Kot. Tematem zajęć było „Zagospodarowanie turystyczne Tatr”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content