ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artyści są niepokonani

Klaudia Wiśniowska (kl. VI), Adrian Wiśniowski (kl. V), Aleksandra Banak (kl. VII), Paweł Dziedzina (kl. IX) zostali zwycięzcami, w swoich kategoriach wiekowych, Amatorskiego Turnieju Badmintona o mistrzostwo Zakopanego. Turniej odbył się 6 grudnia w sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 2. Organizatorem zawodów była A`MA. – Akademia Młodego Artysty .

Turniej podzielony był na dwie kategorie wiekowe: szkoły podstawowe i gimnazjalne. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie u naszych uczniów. Osiągnęli oni bardzo dobre wyniki:

1 miejsce: Klaudia Wiśniowska ( kl. VI), Adrian Wiśniowski (kl. V), Aleksandra Banak (kl. VII), Paweł Dziedzina (kl. IX)

2 miejsce: Maria Buńda (kl. VIII), Bronisław Gębik (kl. VIII)

3 miejsce: Katarzyna Walczewska (kl. VIII), Klemens Bachleda (kl. VIII)

Nagrodą były statuetki, dyplomy i prezenty mikołajkowe. Gratulujemy!

Kasia Walczewska


Powiązane artykuły

Muzyczna rozgrzewka, Żywiec wytypowany

28 marca br. w poniedziałek o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna skrzypiec, wiolonczeli i akordeonu. Na audycji pojawiło się wielu wykonawców zarówno z POSA jak i ZSM. Wśród nich, jako przedstawicielka […]

Czytaj więcej

Dziamstory i inne animowane historie

23 i 24 czerwca uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w warsztatach, podczas których poznawali tajniki powstawania filmu animowanego. Zajęcia prowadził Tomasz Solich z Fundacji „Osiem życzeń”.

Czytaj więcej

Przybiegły nagrody

W listopadzie wręczone zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Nagrody przyznawane były za wysoką frekwencję w codziennych biegach, podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik. Zazwyczaj […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content