ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artyści są niepokonani

Klaudia Wiśniowska (kl. VI), Adrian Wiśniowski (kl. V), Aleksandra Banak (kl. VII), Paweł Dziedzina (kl. IX) zostali zwycięzcami, w swoich kategoriach wiekowych, Amatorskiego Turnieju Badmintona o mistrzostwo Zakopanego. Turniej odbył się 6 grudnia w sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 2. Organizatorem zawodów była A`MA. – Akademia Młodego Artysty .

Turniej podzielony był na dwie kategorie wiekowe: szkoły podstawowe i gimnazjalne. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie u naszych uczniów. Osiągnęli oni bardzo dobre wyniki:

1 miejsce: Klaudia Wiśniowska ( kl. VI), Adrian Wiśniowski (kl. V), Aleksandra Banak (kl. VII), Paweł Dziedzina (kl. IX)

2 miejsce: Maria Buńda (kl. VIII), Bronisław Gębik (kl. VIII)

3 miejsce: Katarzyna Walczewska (kl. VIII), Klemens Bachleda (kl. VIII)

Nagrodą były statuetki, dyplomy i prezenty mikołajkowe. Gratulujemy!

Kasia Walczewska


Powiązane artykuły

Poplenerowa wystawa- analogii jeszcze nie koniec

We wtorek, 21 października o godzinie 17:00 w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbył się, jak co roku, poplenerowy wernisaż, prezentujący efekt pracy uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej podczas dwutygodniowego pleneru wrześniowego.

Czytaj więcej

Mamo, mamo! Ja już gram!

31 maja w sali koncertowej odbył się koncert dla mam z okazji ich święta. Na takie uroczyste spotkanie zaprosili swoje mamy uczniowie z I klasy.

Czytaj więcej

Koniec roku – życzymy udanych wakacji

Słoneczna pogoda towarzyszyła uczniom  i nauczycielom w dniu zakończenia roku szkolnego. W związku z tym tegoroczna uroczystość w naszej szkole odbyła się w atmosferze piknikowej, na tarasie przy Białym Domu. Podczas ostatniego, w tym roku […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content