ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Artystyczna” finalistą Przeglądu Teatrów Internetowych

Przedstawienie „Dyplomatyka i Łowy” (IV księga Pana Tadeusza Adama Mickiewicza) przygotowane przez klasę VIII naszej szkoły, pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora znalazło się w zwycięskiej, finałowej „trójce” Ogólnopolskiego Internetowego Przeglądu Iteatru organizowanego przez Polską Telewizję. To decyzja jury. Od 15 lutego będzie można nasza grupa będzie mogła walczyć jeszcze o nagrodę publiczności.

„Jury miało bardzo trudny wybór, bo – jak stwierdziło jednomyślnie – poziom był bardzo wysoki.” – czytamy na stronie Przeglądu. Tym bardziej sukces naszych młodych aktorów i ich reżysera jest imponujący. Na Gali finalistów, która odbędzie się 13 marca dowiemy się, które z trzech pierwszych miejsc przypadnie grupie ze szkoły artystycznej.

Na finałowe spektakle od dnia 15 lutego będzie można oddawać głosy poprzez stronę iteatr.tvp.pl, aby wyłonić zwycięski według internautów spektakl. Liczymy na Wasze głosy.

(red)


Powiązane artykuły

Szkolni politycy

W ostatnich dniach udało się ustalić osoby, które najprawdopodobniej zasiądą w samorządzie szkoły.

Czytaj więcej

„Artystyczna” na nartach i snowboardzie

28 stycznia, tuż przed rozpoczęciem zimowych ferii odbyły się szkolne zawody w narciarstwie i snowboardzie. Wzięli w nich udział uczniowie ze wszystkich klas od najmłodszych pierwszaków do ostatniej klasy gimnazjum. Zawody odbyły się na stoku […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content