ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Artystyczna” finalistą Przeglądu Teatrów Internetowych

Przedstawienie „Dyplomatyka i Łowy” (IV księga Pana Tadeusza Adama Mickiewicza) przygotowane przez klasę VIII naszej szkoły, pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora znalazło się w zwycięskiej, finałowej „trójce” Ogólnopolskiego Internetowego Przeglądu Iteatru organizowanego przez Polską Telewizję. To decyzja jury. Od 15 lutego będzie można nasza grupa będzie mogła walczyć jeszcze o nagrodę publiczności.

„Jury miało bardzo trudny wybór, bo – jak stwierdziło jednomyślnie – poziom był bardzo wysoki.” – czytamy na stronie Przeglądu. Tym bardziej sukces naszych młodych aktorów i ich reżysera jest imponujący. Na Gali finalistów, która odbędzie się 13 marca dowiemy się, które z trzech pierwszych miejsc przypadnie grupie ze szkoły artystycznej.

Na finałowe spektakle od dnia 15 lutego będzie można oddawać głosy poprzez stronę iteatr.tvp.pl, aby wyłonić zwycięski według internautów spektakl. Liczymy na Wasze głosy.

(red)


Powiązane artykuły

Ogrzej się przy nadmorskich wspomnieniach

Zima nadchodzi, już wkrótce Święta Bożego Narodzenia a my zapraszamy na garść wspomnień. Można przy nich nieco się ogrzać. Prezentujemy film nakręcony podczas pleneru w Sianożętach przez klasę III pod kierunkiem pani Kasi Rogowskiej, „Mikołajek […]

Czytaj więcej

Junior reporter: Ferie na nartach z przyjaciółmi

Wszyscy uczniowie powoli o zimowych feriach zapominają wciągając się coraz bardziej w wir nauki. Młodzi reporterzy z klasy II przypominają o nich swoimi relacjami.

Czytaj więcej

Plener na półmetku

Poranne Wykłady Zakończyliśmy trzydniowe, poranne wykłady z fizyki prowadzone przez pana Krzysztofa Szyszkiewicza. Wykłady były o fizyce kwantowej, czyli zagadnieniach dotyczących mikro świata i jego elementów. Zajęcia uświadomiły nam wiele ciekawych, aczkolwiek czasem trudnych do […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content