ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Artystyczna” finalistą Przeglądu Teatrów Internetowych

Przedstawienie „Dyplomatyka i Łowy” (IV księga Pana Tadeusza Adama Mickiewicza) przygotowane przez klasę VIII naszej szkoły, pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora znalazło się w zwycięskiej, finałowej „trójce” Ogólnopolskiego Internetowego Przeglądu Iteatru organizowanego przez Polską Telewizję. To decyzja jury. Od 15 lutego będzie można nasza grupa będzie mogła walczyć jeszcze o nagrodę publiczności.

„Jury miało bardzo trudny wybór, bo – jak stwierdziło jednomyślnie – poziom był bardzo wysoki.” – czytamy na stronie Przeglądu. Tym bardziej sukces naszych młodych aktorów i ich reżysera jest imponujący. Na Gali finalistów, która odbędzie się 13 marca dowiemy się, które z trzech pierwszych miejsc przypadnie grupie ze szkoły artystycznej.

Na finałowe spektakle od dnia 15 lutego będzie można oddawać głosy poprzez stronę iteatr.tvp.pl, aby wyłonić zwycięski według internautów spektakl. Liczymy na Wasze głosy.

(red)


Powiązane artykuły

Wieniawski dla nas zabrzmiał

21 września br. w sali koncertowej budynku szkoły muzycznej odbył się koncert skrzypaczki Marii Sławek wraz z akompaniamentem studenta Piotra Różańskiego, którzy w tym roku przystąpili do międzynarodowego konkursu skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego. Słuchaczy (uczniowie […]

Czytaj więcej

Portret wielokrotny

Od 12 do 15 kwietnia uczniowie z klasy II gimnazjum: Sandra Ślusarz, Jan Kowalski, Julia Kachnic oraz uczennice z klasy VII: Hanna Brzosko i Hanna Lelek brali udział w warsztatach filmowych w ramach Przeglądu Filmów […]

Czytaj więcej

W milczeniu

10 listopada klasa VIII i IX, wraz z Panią Lilianą Florek i Panią Barbarą Łętowską, wybrały się na jednodniową wycieczkę do Oświęcimia. Zwiedzili obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content