ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artystyczni lekkoatleci

Nasza szkoła wzięła udział w Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na stadionie przy ul. Orkana.

Udział w nich wzięli uczniowie z klasy 4, 5 i 6 startując w czterech konkurencjach: rzut piłeczka palantową, skok w dal do piasku, bieg na 60 m, bieg na 600 m (dziewczynki) i 1000 m (chłopcy). Emocje sięgały zenitu :)) Uczniami opiekowała się pani Karolina Jędrysiak.

Fot. Karolina Jędrysiak


Powiązane artykuły

Zapraszamy do udziału w konkursach: plastycznym i fotograficznym

Do 30 kwietnia można oddawać prace w dwóch szkolnych konkursach: plastycznym i fotograficznym. Zachęcamy wszystkich do udziału, także rodziców i nauczycieli, którym wyznaczono oddzielną kategorię w konkursie fotograficznym. Poniżej regulaminy obu konkursów: Wielki Konkurs Plastyczny […]

Czytaj więcej

Złote Jantary. Zapraszamy na przegląd filmowy

W piątek, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na filmowe popołudnie do sali kinowej w Gimnazjum nr 1. Będzie to sentymentalne spotkanie z filmami, które nakręcili uczniowie naszej szkoły na plenerach w Jantarze. Zobaczymy materiały […]

Czytaj więcej

Profesory 2016

W sobotę, 18 czerwca, o godz. 19.00 Akademia Profesorów POSA zaprasza na uroczystość wręczenia Profesorów 2016 naszym tegorocznym absolwentom. Wszystkich rodziców, nauczycieli i uczniów zapraszamy do wspólnej zabawy. Do zobaczenia w Kawiarni Teatru Witkacego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content