ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artystyczni lekkoatleci

Nasza szkoła wzięła udział w Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na stadionie przy ul. Orkana.

Udział w nich wzięli uczniowie z klasy 4, 5 i 6 startując w czterech konkurencjach: rzut piłeczka palantową, skok w dal do piasku, bieg na 60 m, bieg na 600 m (dziewczynki) i 1000 m (chłopcy). Emocje sięgały zenitu :)) Uczniami opiekowała się pani Karolina Jędrysiak.

Fot. Karolina Jędrysiak


Powiązane artykuły

W Warszawskiej Szkole Filmowej

27 stycznia gimnazjalistki z fakultetu literackiego z IX klasy uczestniczyły w warsztatach filmowych organizowanych przez Warszawska Szkołę Filmową, Linda&Ślesicki Production. Klaudia Wiśniowska i Marysia Michniewska do stolicy pojechały pod opieką pani Ewy Czerwieniec. Uczennice brały […]

Czytaj więcej

Pierwszaki dla mam

26 maja nasi najmłodsi uczniowie zrobili swoim mamom niespodziankę. Przygotowali koncert, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumentach.

Czytaj więcej

Stres już zażegnany

Pierwszego kwietnia uczniowie szóstej klasy (również w naszej szkole), jak co roku, zmagali się z testem szóstoklasisty. W tym roku wyglądał on nieco inaczej, gdyż był podzielony na część pierwszą, czyli polsko-matematyczną i na drugą […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content