ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artystyczni lekkoatleci

Nasza szkoła wzięła udział w Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na stadionie przy ul. Orkana.

Udział w nich wzięli uczniowie z klasy 4, 5 i 6 startując w czterech konkurencjach: rzut piłeczka palantową, skok w dal do piasku, bieg na 60 m, bieg na 600 m (dziewczynki) i 1000 m (chłopcy). Emocje sięgały zenitu :)) Uczniami opiekowała się pani Karolina Jędrysiak.

Fot. Karolina Jędrysiak


Powiązane artykuły

Instrumenty w akcji

18 i 19 marca w sali koncertowej w naszej szkole zorganizowano audycje dla przedszkolaków, w czasie których na instrumentach zagrali uczniowie naszej szkoły. W dodatku we wtorek 22 marca odbyły się przesłuchania klas fortepianu szkoły […]

Czytaj więcej

Strunowe szaleństwo

13 kwietnia 2016 roku o godzinie 17:00 odbyła się audycja w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej popołudniowej klasy gitary mgr Stanisława Lubowicza w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Jezu, dlaczego nam to zrobiłeś

23 lutego odwiedził naszą szkołę dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego, Jerzy Jurecki. Opowiadał nam o jego pobycie na Haiti po trzęsieniu ziemi i o potędze tragedii jaka tam miała miejsce. Wszystkim oczy zrobiły się szklane, gdy pan […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content