ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artystyczny kiermasz

4 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Zakopiańskich Mikołajkach. Podczas festynu dla wszystkich mieszkańców Zakopanego oferowali na swoim stoisku własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Impreza odbyła się na Dolnej Równi Krupowej.
 Festyn rozpoczął się o godzinie 11.00 i trwał przez 4 godziny. Na dzieci czekały
różne atrakcje m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozdawał prezenty.
Inną propozycją były kiermasze przygotowane przez zakopiańskie szkoły, w tym przez 
POSA. Nasi uczniowie z fakultetu plastycznego sprzedawali prace wykonane
samodzielnie m.in. obrazki malowane na szkle, świąteczne kartki oraz wiele innych. Nad uczniami czuwała pani Renata Mrowca.

tekst i fot. Maria Bochnak, kl. VIII


Powiązane artykuły

Półmetkowe arcydzieła

Od początku lutego 2015 w holu budynku szkoły muzycznej można oglądać wystawę prac plastycznych. Stworzyli ją uczniowie naszej szkoły klas III, VI, VII, VIII i IX.

Czytaj więcej

Zmiany w szkolnej kuchni

Do powakacyjnych niespodzianek w naszej szkole należą także zmiany w szkolnej stołówce. Wieść o tym, że pracująca do tej pory pani Zosia zrezygnowała z pracy, a na jej miejsce weszła pani Jadwiga rozeszła się po […]

Czytaj więcej

Prawie wolny dzień

14 października br. obchodzony był, jak co roku, Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Dla przypomnienia: Dzień Komisji Edukacji Narodowej to dzień upamiętniający powołanie przez Sejm Rozbiorowy na wniosek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1773r. Komisji nad […]

Czytaj więcej
Skip to content