ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się muzyką Mozarta, Suzkiego, Webera i innych w wykonaniu duetów fletowych: Anna Grzegorczyk i Magdalena Smolińska, Wanessa Szot i Hanna Gąsienica-Kaspruś, jak również duetu flet i fortepian: Wanesy Szot i Mikołaja Motyki. Cały koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, wprowadzająca bardzo miłą i zabawną atmosferę. Kiedy programowa audycja miała dobiegać końca, na scenę weszli uczniowie klasy gitary, aby zaprezentować swój program. Po kolei wystąpili: Kacper Borkowski, Jakub Bachleda-Szeliga i Maciej Najbor. Swoją grą wprowadzili oni sympatyczną, biesiadną, a nawet lekko taneczną atmosferę. Trzeba zauważyć, że cała audycja była bardzo kameralna, a widowni bardzo podobały się wykonania naszych uczniów, co można było wywnioskować po ogromie braw.

Aleksandra Chrobak, kl. III gimnazjum

no images were foundPowiązane artykuły

Goście ze Wschodu

W środę, 8 stycznia 2014 r. o godz. 13:45 w auli naszej szkoły odbył się koncert, w którym wystąpili nasi uczniowie i goście prosto z Moskwy. Gospodarzem koncertu była dyrektor szkoły, pani Zofia Ziach.

Czytaj więcej

Przestrzeń przywieziona z pleneru

19 października w Dworcu Tatrzańskim o godzinie 17 odbył się wernisaż wystawy, na której uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje prace wykonane na plenerze artystycznym w Sianożętach. Ekspozycja składała się z prac plastycznych, multimedialnych, literackich i […]

Czytaj więcej

Plenerowe wariacje – wernisaż już wkrótce

Tegoroczny wrześniowy plener artystyczny możemy uważać za zakończony. W sobotę, 13 września cała POSA bezpiecznie powróciła z Sianożęt do Zakopanego. Pod koniec października spotkamy się na poplenerowym wernisażu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content