ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się muzyką Mozarta, Suzkiego, Webera i innych w wykonaniu duetów fletowych: Anna Grzegorczyk i Magdalena Smolińska, Wanessa Szot i Hanna Gąsienica-Kaspruś, jak również duetu flet i fortepian: Wanesy Szot i Mikołaja Motyki. Cały koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, wprowadzająca bardzo miłą i zabawną atmosferę. Kiedy programowa audycja miała dobiegać końca, na scenę weszli uczniowie klasy gitary, aby zaprezentować swój program. Po kolei wystąpili: Kacper Borkowski, Jakub Bachleda-Szeliga i Maciej Najbor. Swoją grą wprowadzili oni sympatyczną, biesiadną, a nawet lekko taneczną atmosferę. Trzeba zauważyć, że cała audycja była bardzo kameralna, a widowni bardzo podobały się wykonania naszych uczniów, co można było wywnioskować po ogromie braw.

Aleksandra Chrobak, kl. III gimnazjum

no images were foundPowiązane artykuły

Zobacz efekty warsztatów fotograficznych

Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych przez uczniów klasy II gimnazjum podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez pana Bogdana Kiwaka.

Czytaj więcej

Prawie wolny dzień

14 października br. obchodzony był, jak co roku, Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Dla przypomnienia: Dzień Komisji Edukacji Narodowej to dzień upamiętniający powołanie przez Sejm Rozbiorowy na wniosek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1773r. Komisji nad […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content