ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się muzyką Mozarta, Suzkiego, Webera i innych w wykonaniu duetów fletowych: Anna Grzegorczyk i Magdalena Smolińska, Wanessa Szot i Hanna Gąsienica-Kaspruś, jak również duetu flet i fortepian: Wanesy Szot i Mikołaja Motyki. Cały koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, wprowadzająca bardzo miłą i zabawną atmosferę. Kiedy programowa audycja miała dobiegać końca, na scenę weszli uczniowie klasy gitary, aby zaprezentować swój program. Po kolei wystąpili: Kacper Borkowski, Jakub Bachleda-Szeliga i Maciej Najbor. Swoją grą wprowadzili oni sympatyczną, biesiadną, a nawet lekko taneczną atmosferę. Trzeba zauważyć, że cała audycja była bardzo kameralna, a widowni bardzo podobały się wykonania naszych uczniów, co można było wywnioskować po ogromie braw.

Aleksandra Chrobak, kl. III gimnazjum

no images were foundPowiązane artykuły

„Takt” – szkolna gazetka, wydanie nr. 1/2021

W piątek, 17 grudnia ukazał się pierwszy w tym roku numer szkolnej gazetki „Takt”. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa V.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa V:

Czytaj więcej

Kultura i natura

30.04.14 klasa V POSA odbyła zajęcia dydaktyczne w TPN, pod hasłem „Kultura i Natura”. Pod przewodnictwem p. Małgorzaty Kot udaliśmy się z Kuźnic na Kalatówki, gdzie dzieci zapoznały się z historią pasterstwa tatrzańskiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content