ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Badmintoniści

14 marca czterech uczniów naszej szkoły pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego wyjechało na Finały Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, czyli drużynowy, wojewódzki turniej badmintona w Bieczu. W kategorii dziewcząt Marysia Buńda i Klaudia Wiśniowska zajęły 5 miejsce, a Bronek Gębik i Jan Kudasik zajęli 7 miejsce w kategorii chłopców.


Grupa wyjechała z Zakopanego o godzinie 6:00, a konkurs rozpoczął się o 9:30. Na turnieju było 11 drużyn damskich i 10 drużyn chłopców. Organizatorem turnieju był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie oraz Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu. Pan Krzysztof Wiśniowski zapytany o konkurencję, odpowiada że była ona na wysokim poziomie sportowym oraz dodał też, że cieszy go fakt, że po kilkunastu latach reprezentacja Zakopanego, złożona z uczniów POSA, uczestniczyła w finałach wojewódzkich.

Wszyscy wrócili około godziny 18:30. Bawili się bardzo dobrze, jak twierdzi Bronek Gębik i są zadowoleni z wyjazdu.

Aga

fot. Krzysztof Wiśniowski


Powiązane artykuły

Zawiła sprawa

19.12.2018 r. o godzinie 9:00 w budynku Gimnazjum nr 2 w sali nr 14 odbył się drugi etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego. Do tej części owego konkursu dostał się jeden uczeń z naszej szkoły – Jakub […]

Czytaj więcej

Zwiedzając sąsiedzki region

25 maja 2019 roku klasy VIII i IX były na wycieczce na Słowacji w ramach przedmiotu Wiedza o Regionie. Wycieczka odbywała się przewodnictwem nauczyciela tego przedmiotu Pana Macieja Pinkwarta.

Czytaj więcej

Wychowanie fizyczne w terenie

Uczniowie pod opieką pana Tomasza Sobańskiego podczas zajęć wychowania fizycznego biegają na biegówkach a także zwiedzają Zakopane. 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content