ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Badmintoniści

14 marca czterech uczniów naszej szkoły pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego wyjechało na Finały Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, czyli drużynowy, wojewódzki turniej badmintona w Bieczu. W kategorii dziewcząt Marysia Buńda i Klaudia Wiśniowska zajęły 5 miejsce, a Bronek Gębik i Jan Kudasik zajęli 7 miejsce w kategorii chłopców.


Grupa wyjechała z Zakopanego o godzinie 6:00, a konkurs rozpoczął się o 9:30. Na turnieju było 11 drużyn damskich i 10 drużyn chłopców. Organizatorem turnieju był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie oraz Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu. Pan Krzysztof Wiśniowski zapytany o konkurencję, odpowiada że była ona na wysokim poziomie sportowym oraz dodał też, że cieszy go fakt, że po kilkunastu latach reprezentacja Zakopanego, złożona z uczniów POSA, uczestniczyła w finałach wojewódzkich.

Wszyscy wrócili około godziny 18:30. Bawili się bardzo dobrze, jak twierdzi Bronek Gębik i są zadowoleni z wyjazdu.

Aga

fot. Krzysztof Wiśniowski


Powiązane artykuły

„Przestrzeń” – zapraszamy na poplenerowy pokaz

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna Stowarzyszenie „Wolna POSA” Rada Rodziców POSA zapraszają na pokaz i wystawę prac uczniów powstałych na plenerze „Sianożęty 2015” pt. „Przestrzeń” wernisaż  odbędzie się 19 października o godz. 17.00 w Dworcu Tatrzańskim, […]

Czytaj więcej

Przygotowania do „Tatrzańskiej Jesieni”

Na początku października uczniowie z Fakultetu Plastycznego z klasy VIII wraz z panią Magdaleną Rząsą wybrali się do Doliny Pięciu Stawów na plener fotograficzny. Opiekujący się grupą przewodnik, pan Marcin Rząsa przekazał uczestnikom wyprawy garść […]

Czytaj więcej

Filmy animowane naszych najmłodszych

Przedstawiamy poniżej filmy animowane powstałe podczas warsztatów animacji poklatkowej prowadzonych przez Tomasza Solicha i Agnieszkę Kaperniak w czasie pleneru artystycznego we wrześniu 2014 r.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content