ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Badmintoniści

14 marca czterech uczniów naszej szkoły pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego wyjechało na Finały Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, czyli drużynowy, wojewódzki turniej badmintona w Bieczu. W kategorii dziewcząt Marysia Buńda i Klaudia Wiśniowska zajęły 5 miejsce, a Bronek Gębik i Jan Kudasik zajęli 7 miejsce w kategorii chłopców.


Grupa wyjechała z Zakopanego o godzinie 6:00, a konkurs rozpoczął się o 9:30. Na turnieju było 11 drużyn damskich i 10 drużyn chłopców. Organizatorem turnieju był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie oraz Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu. Pan Krzysztof Wiśniowski zapytany o konkurencję, odpowiada że była ona na wysokim poziomie sportowym oraz dodał też, że cieszy go fakt, że po kilkunastu latach reprezentacja Zakopanego, złożona z uczniów POSA, uczestniczyła w finałach wojewódzkich.

Wszyscy wrócili około godziny 18:30. Bawili się bardzo dobrze, jak twierdzi Bronek Gębik i są zadowoleni z wyjazdu.

Aga

fot. Krzysztof Wiśniowski


Powiązane artykuły

Warsztaty mozaiki – wirtualna wystawa

Zapraszamy do oglądania prac, które powstały podczas warsztatów z mozaiki pod kierunkiem Lubosza Karwata. 

Czytaj więcej

Czas na wspomnienia

Niedawno obchodziliśmy święto Wszystkich Zmarłych i Zaduszki. Wtedy to od szkoły mieliśmy wolne (30.10 do 01.11). Wielu z nas udało się na groby naszych bliskich, ale także na mogiły osób wybitnych. W Zakopanem osoby zasłużone […]

Czytaj więcej

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content