ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Badmintonowe artystki

23 listopada dwie uczennice gimnazjum: Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska zajęły 9 miejsce w wojewódzkich zawodach badmintona.

Zawody rozpoczęły się o godz. 9:30 w Bieczu. Brały w nich udział 22 pary, czyli jedna para z każdego powiatu. Każda para miała za zadanie wygrać dwa sety do 11 punktów. Najpierw pary grały pomiędzy sobą osobno, a potem razem. Za każdą rozgrywkę otrzymywało się po jednym punkcie. Cały mecz wygrywała para, która zdobyła 3 punkty . Po przegraniu dwóch gier odpadało się. Nasze uczennice po opieką pana Zbigniewa Szczerby reprezentowały powiat tatrzański.

Ola Piwowar

fot. Zbigniew Szczerba


Powiązane artykuły

Co z nami będzie?

Od września nasza szkoła z powodu remontu budynków gości w murach Gimnazjum nr 2. Wszyscy są bardzo ciekawi, kiedy ta sytuacja się zmieni.

Czytaj więcej

Komórkowy świat

Mogłoby się wydawać, że biologia to nauki ścisłe, omawiające budowę wielu organizmów. W naszej szkole, biologia to także przedmiot rozwijający wyobraźnię i kreatywność o czym przekonała się klasa pierwsza gimnazjum tworząc projekty komórek roślinnych, zwierzęcych […]

Czytaj więcej

Pojechali na IV miejsce

16 maja 2015 roku na Zamku w Suchej Beskidzkiej, nasza szkoła otrzymała nagrodę na zdobycie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej szkół województwa małopolskiego, w XXVII LIDZE MOZN BRUGI CUP 2015.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content