ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Badmintonowe artystki

23 listopada dwie uczennice gimnazjum: Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska zajęły 9 miejsce w wojewódzkich zawodach badmintona.

Zawody rozpoczęły się o godz. 9:30 w Bieczu. Brały w nich udział 22 pary, czyli jedna para z każdego powiatu. Każda para miała za zadanie wygrać dwa sety do 11 punktów. Najpierw pary grały pomiędzy sobą osobno, a potem razem. Za każdą rozgrywkę otrzymywało się po jednym punkcie. Cały mecz wygrywała para, która zdobyła 3 punkty . Po przegraniu dwóch gier odpadało się. Nasze uczennice po opieką pana Zbigniewa Szczerby reprezentowały powiat tatrzański.

Ola Piwowar

fot. Zbigniew Szczerba


Powiązane artykuły

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Czytaj więcej

Ważna lekcja

10 grudnia 2018 r. klasy VIII i IX odwiedziły muzeum obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Czytaj więcej

Wszyscy jesteśmy poetami!

Od 4 grudnia 2013 roku uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły oraz kilku uczniów z Gimnazjum przy ZSO im. O. Balzera w Zakopanem uczestniczą w warsztatach Slamu Poetyckiego prowadzonych przez Wojciecha Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content