ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Badmintonowe artystki

23 listopada dwie uczennice gimnazjum: Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska zajęły 9 miejsce w wojewódzkich zawodach badmintona.

Zawody rozpoczęły się o godz. 9:30 w Bieczu. Brały w nich udział 22 pary, czyli jedna para z każdego powiatu. Każda para miała za zadanie wygrać dwa sety do 11 punktów. Najpierw pary grały pomiędzy sobą osobno, a potem razem. Za każdą rozgrywkę otrzymywało się po jednym punkcie. Cały mecz wygrywała para, która zdobyła 3 punkty . Po przegraniu dwóch gier odpadało się. Nasze uczennice po opieką pana Zbigniewa Szczerby reprezentowały powiat tatrzański.

Ola Piwowar

fot. Zbigniew Szczerba


Powiązane artykuły

Zaproszenie na Finał Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA

Serdecznie zapraszamy na Wielki Finał Szkolnego Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA, który odbędzie się 29 maja 2019 o godzinie 11:00 w Sali Koncertowej w ZPSA. 

Czytaj więcej

Koniec karnawału w POSA

W piątek, 28 lutego, w ostatni dzień karnawału, odbyła się druga w tym roku szkolnym dyskoteka. Miała być to zabawa karnawałowa, w przebraniach, lecz większość uczniów ubrała się normalnie. Impreza zorganizowana była w sali lustrzanej.

Czytaj więcej

Dowartościować siebie

Niedawno skończyły się tegoroczne rekolekcje. Codziennie od poniedziałku (28 marca) do środy (30 marca) klasy 4-8 maszerowały do Kościoła św. Krzyża, by zaczerpnąć duchowych refleksji.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content