ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Badmintonowe artystki

23 listopada dwie uczennice gimnazjum: Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska zajęły 9 miejsce w wojewódzkich zawodach badmintona.

Zawody rozpoczęły się o godz. 9:30 w Bieczu. Brały w nich udział 22 pary, czyli jedna para z każdego powiatu. Każda para miała za zadanie wygrać dwa sety do 11 punktów. Najpierw pary grały pomiędzy sobą osobno, a potem razem. Za każdą rozgrywkę otrzymywało się po jednym punkcie. Cały mecz wygrywała para, która zdobyła 3 punkty . Po przegraniu dwóch gier odpadało się. Nasze uczennice po opieką pana Zbigniewa Szczerby reprezentowały powiat tatrzański.

Ola Piwowar

fot. Zbigniew Szczerba


Powiązane artykuły

Nie do pokonania

Uczniowie naszej szkoły są nie do pokonania! Bronek Gębik, Klaudia Wiśniowska i Adrian Wiśniowski wywalczyli pierwsze miejsca na III Amatorskich Zawodach o Mistrzostwo Zakopanego w Badmintonie, które odbyły się 11.12.15 w gimnazjum Nr 2.

Czytaj więcej

Takt nr 2/2022

Jeszcze przed świętami ukazała się papierowa wersja szkolnej gazety. Można zapoznać się z nią poniżej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Koncertowe Mikołajki

W piątek, 5 grudnia 2014 r w sali koncertowej POSA odbył się koncert mikołajkowy pierwszoklasistów. Uczniowie mogli po raz pierwszy zaprezentować przed tak dużą publicznością swoje umiejętności zdobyte w szkole przez cztery miesiące. Spotkanie to […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content