ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Bieganie popłaca

W tym tygodniu nieoficjalnie przyznane zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik.

Podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie, w którym uczestniczyli uczniowie klas od II do IX, odbywały się tradycyjne, poranne biegi. Prowadzone były pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Pani Karoliny Jędrysiak. Trwały  przez cały wyjazd. Co roku za wysoką frekwencję w biegach na uczniów czekają nagrody. Zazwyczaj oficjalne rozdanie ma miejsce na wystawie poplenerowej. Tym razem sportowcy musieli poczekać i o wynikach dowiedzieli się dopiero teraz.
Zuzia Śliwa

Powiązane artykuły

Tour de Rówień Krupowa

W czwartek, 18 września odbyły się Jesienne Zawody Rowerowe na Górnej Równi Krupowej. W zawodach startowali także uczniowie z naszej szkoły zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum zdobywając medalowe miejsca. Trasa była trudna, ale […]

Czytaj więcej

Plenerowe wariacje – wernisaż już wkrótce

Tegoroczny wrześniowy plener artystyczny możemy uważać za zakończony. W sobotę, 13 września cała POSA bezpiecznie powróciła z Sianożęt do Zakopanego. Pod koniec października spotkamy się na poplenerowym wernisażu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content