ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Bieganie popłaca

W tym tygodniu nieoficjalnie przyznane zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik.

Podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie, w którym uczestniczyli uczniowie klas od II do IX, odbywały się tradycyjne, poranne biegi. Prowadzone były pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Pani Karoliny Jędrysiak. Trwały  przez cały wyjazd. Co roku za wysoką frekwencję w biegach na uczniów czekają nagrody. Zazwyczaj oficjalne rozdanie ma miejsce na wystawie poplenerowej. Tym razem sportowcy musieli poczekać i o wynikach dowiedzieli się dopiero teraz.
Zuzia Śliwa

Powiązane artykuły

Wspólne kolędowanie

21 grudnia odbyło się w naszej szkole wspólne kolędowanie zorganizowane z inicjatywy pani Anny Bundz, nauczycielki religii.

Czytaj więcej

Warsztaty fletowe

W niedzielny wieczór, 1 października, w naszej szkole odbył się  koncert inaugurujący XIX Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe.

Czytaj więcej

Ogólnopolski sukces filmowy

Konrad Jonek i Aleksandra Chrobak z III klasy naszego gimnazjum zdobyli II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Filmu Dokumentalnego pt. „Świat wokół mnie”. Tak jury konkursu oceniło przygotowany przez nich film pt. „Deska – opcja […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content