ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Bieganie popłaca

W tym tygodniu nieoficjalnie przyznane zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik.

Podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie, w którym uczestniczyli uczniowie klas od II do IX, odbywały się tradycyjne, poranne biegi. Prowadzone były pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Pani Karoliny Jędrysiak. Trwały  przez cały wyjazd. Co roku za wysoką frekwencję w biegach na uczniów czekają nagrody. Zazwyczaj oficjalne rozdanie ma miejsce na wystawie poplenerowej. Tym razem sportowcy musieli poczekać i o wynikach dowiedzieli się dopiero teraz.
Zuzia Śliwa

Powiązane artykuły

Puls po Pulsie i ART FM (audycja nr. 2)

Zapraszamy do oglądania „Pulsu po Pulsie”, czyli telewizyjnych wiadomości plenerowych i wysłuchania drugiej audycji ART FM, prezentowanych podczas poplenerowego wernisażu 21 października. Wkrótce kolejne filmy i multimedia.

Czytaj więcej

Tour de Rówień Krupowa

W czwartek, 18 września odbyły się Jesienne Zawody Rowerowe na Górnej Równi Krupowej. W zawodach startowali także uczniowie z naszej szkoły zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum zdobywając medalowe miejsca. Trasa była trudna, ale […]

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał warsztatów slamu poetyckiego

Finał warsztatów slamu, w których biorą udział nasi gimnazjaliści i gimnazjaliści z ZSO im. O. Balzera odbędzie się w sali koncertowej ZPSA, ul. Sienkiewicza 12, 25.11. 2016 r o godz. 16.30. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content