ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Bieganie popłaca

W tym tygodniu nieoficjalnie przyznane zostały nagrody dla najwytrwalszych plenerowych biegaczy naszej szkoły. Na śmiałków czekały medal i karta podarunkowa do sieci sklepów Empik.

Podczas tegorocznego pleneru w Łukęcinie, w którym uczestniczyli uczniowie klas od II do IX, odbywały się tradycyjne, poranne biegi. Prowadzone były pod kierunkiem nauczycielki wychowania fizycznego Pani Karoliny Jędrysiak. Trwały  przez cały wyjazd. Co roku za wysoką frekwencję w biegach na uczniów czekają nagrody. Zazwyczaj oficjalne rozdanie ma miejsce na wystawie poplenerowej. Tym razem sportowcy musieli poczekać i o wynikach dowiedzieli się dopiero teraz.
Zuzia Śliwa

Powiązane artykuły

Na miejsca, gotów, start!

4.02.2016r. o 12:00 w COS-ie odbyły się zawody sztafet łyżwiarskich. Brali w nich też udział uczniowie z naszej szkoły zdobywając trzecie miejsce.

Czytaj więcej

Przedplenerowe spotkanie

Spotkanie dla rodziców w sprawie pleneru wrześniowego odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content