ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Cała POSA na ALOHA!

Kampania wyborcza kandydatów z poszczególnych klas na tegoroczne TOPIKI ruszyła! Konkurs odbędzie się w czwartek 28 maja, o godzinie 9.00 w sali koncertowej w szkole muzycznej. Pierwotnie miał odbyć się dzień wcześniej, ale ze względu na różne okoliczności, został przeniesiony. Tegoroczne szkolne święto będzie odbywało się pod hasłem „Hawaje”.

Każda klasa musi przygotować na ten dzień jakiś występ, który będzie promował ich kandydata na TOPIKA. Może to być przedstawienie, koncert, taniec i inne formy artystyczne. W tym roku zakazane jest przedstawianie wyłącznie filmów. Muszą być one połączone z występem na żywo. Każda prezentacja topika nie może być dłuższa niż 5 minut. Po przedstawieniu wszystkich kandydatów, odbędzie się głosowanie w kategoriach 1-3, 4-6 i gimnazjum. Kandydaci na tegorocznych TOPIKÓW to: Franek Suchowian (klasa 1), Jasiek Rogowski (klasa 2), Nikoletta Cygan (klasa 3), Franek Kudasik (klasa 4), Vanessa Szot (klasa 5), Marysia Michniewska (klasa 6), Jędrek Gut- Mostowy (klasa 1 gim.), Martyna Kasprzycka (klasa 2 gim.), Dominik Prusinowski (klasa 3 gim.).

W całej szkole obserwować można już plakaty niektórych kandydatów, szczególnie tych z młodszych klas. Niektóre klasy stosują nawet ukrytą tzw. „kiełbasę wyborczą”. Wielki finał już wkrótce!

tekst i fot. Natalia


Powiązane artykuły

Komórkowe szaleństwo

11 października klasa pierwsza gimnazjum podczas lekcji biologii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk przedstawiła swoje modele komórek.

Czytaj więcej

Zajęcia w TPN – w deszczu, ale z humorem

19.06.15 klasa IV spędziła kilka godzin na zajęciach edukacyjnych w TPN. Podczas wędrówki po Dolinie Białego dowiedzieliśmy się dlaczego zakłada się parki narodowe.

Czytaj więcej

Stres już zażegnany

Pierwszego kwietnia uczniowie szóstej klasy (również w naszej szkole), jak co roku, zmagali się z testem szóstoklasisty. W tym roku wyglądał on nieco inaczej, gdyż był podzielony na część pierwszą, czyli polsko-matematyczną i na drugą […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content