ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Cała POSA na ALOHA!

Kampania wyborcza kandydatów z poszczególnych klas na tegoroczne TOPIKI ruszyła! Konkurs odbędzie się w czwartek 28 maja, o godzinie 9.00 w sali koncertowej w szkole muzycznej. Pierwotnie miał odbyć się dzień wcześniej, ale ze względu na różne okoliczności, został przeniesiony. Tegoroczne szkolne święto będzie odbywało się pod hasłem „Hawaje”.

Każda klasa musi przygotować na ten dzień jakiś występ, który będzie promował ich kandydata na TOPIKA. Może to być przedstawienie, koncert, taniec i inne formy artystyczne. W tym roku zakazane jest przedstawianie wyłącznie filmów. Muszą być one połączone z występem na żywo. Każda prezentacja topika nie może być dłuższa niż 5 minut. Po przedstawieniu wszystkich kandydatów, odbędzie się głosowanie w kategoriach 1-3, 4-6 i gimnazjum. Kandydaci na tegorocznych TOPIKÓW to: Franek Suchowian (klasa 1), Jasiek Rogowski (klasa 2), Nikoletta Cygan (klasa 3), Franek Kudasik (klasa 4), Vanessa Szot (klasa 5), Marysia Michniewska (klasa 6), Jędrek Gut- Mostowy (klasa 1 gim.), Martyna Kasprzycka (klasa 2 gim.), Dominik Prusinowski (klasa 3 gim.).

W całej szkole obserwować można już plakaty niektórych kandydatów, szczególnie tych z młodszych klas. Niektóre klasy stosują nawet ukrytą tzw. „kiełbasę wyborczą”. Wielki finał już wkrótce!

tekst i fot. Natalia


Powiązane artykuły

Przepis na salsę

W sobotę, 11 października o godzinie 13.30 odbyły się pierwsze zajęcia salsy dla gimnazjalistów z naszej szkoły. Prowadził je prawdziwy pasjonat Paweł Łojas. Jest on instruktorem salsy kubańskiej i organizatorem festiwalu Winter Salsa Session w […]

Czytaj więcej

Junior reporter: Klasa II i III wspominają plener w Sianożętach

Już 19 października spotkamy się na poplenerowym spotkaniu. Zanim pochwalimy się naszą pracą, garść wspomnień naszych najmłodszych.

Czytaj więcej

„Klimatyczna” zaprosiła uczniów POSA

W sobotę 30.1.2015 r. w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy odbył się przedostatni koncert Festiwalu Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych  – „Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodził”, w którym nasi uczniowie również brali udział.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content