ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Cała POSA na ALOHA!

Kampania wyborcza kandydatów z poszczególnych klas na tegoroczne TOPIKI ruszyła! Konkurs odbędzie się w czwartek 28 maja, o godzinie 9.00 w sali koncertowej w szkole muzycznej. Pierwotnie miał odbyć się dzień wcześniej, ale ze względu na różne okoliczności, został przeniesiony. Tegoroczne szkolne święto będzie odbywało się pod hasłem „Hawaje”.

Każda klasa musi przygotować na ten dzień jakiś występ, który będzie promował ich kandydata na TOPIKA. Może to być przedstawienie, koncert, taniec i inne formy artystyczne. W tym roku zakazane jest przedstawianie wyłącznie filmów. Muszą być one połączone z występem na żywo. Każda prezentacja topika nie może być dłuższa niż 5 minut. Po przedstawieniu wszystkich kandydatów, odbędzie się głosowanie w kategoriach 1-3, 4-6 i gimnazjum. Kandydaci na tegorocznych TOPIKÓW to: Franek Suchowian (klasa 1), Jasiek Rogowski (klasa 2), Nikoletta Cygan (klasa 3), Franek Kudasik (klasa 4), Vanessa Szot (klasa 5), Marysia Michniewska (klasa 6), Jędrek Gut- Mostowy (klasa 1 gim.), Martyna Kasprzycka (klasa 2 gim.), Dominik Prusinowski (klasa 3 gim.).

W całej szkole obserwować można już plakaty niektórych kandydatów, szczególnie tych z młodszych klas. Niektóre klasy stosują nawet ukrytą tzw. „kiełbasę wyborczą”. Wielki finał już wkrótce!

tekst i fot. Natalia


Powiązane artykuły

Językowe konkursy

13.11.2017r.,15.11.2017r. oraz 17.11.2017 w naszej szkole odbyły się konkursy z języka francuskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Były to konkursy kuratoryjne, które organizowane są w kilku etapach.

Czytaj więcej

XIV Gala Poezji. Wiersze przy kawie.

1 kwietnia w naszej szkole odbyła się XIV Gala Poezji organizowana przez pana Macieja Pinkwarta przy pomocy Rady Rodziców. Spośród 48 uczestników wyłoniono zwycięzców Złotych Róż Poezji: Apolonię Lichaczewską z klasy V i Bronisława Gębika […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content