ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Cała POSA na ALOHA!

Kampania wyborcza kandydatów z poszczególnych klas na tegoroczne TOPIKI ruszyła! Konkurs odbędzie się w czwartek 28 maja, o godzinie 9.00 w sali koncertowej w szkole muzycznej. Pierwotnie miał odbyć się dzień wcześniej, ale ze względu na różne okoliczności, został przeniesiony. Tegoroczne szkolne święto będzie odbywało się pod hasłem „Hawaje”.

Każda klasa musi przygotować na ten dzień jakiś występ, który będzie promował ich kandydata na TOPIKA. Może to być przedstawienie, koncert, taniec i inne formy artystyczne. W tym roku zakazane jest przedstawianie wyłącznie filmów. Muszą być one połączone z występem na żywo. Każda prezentacja topika nie może być dłuższa niż 5 minut. Po przedstawieniu wszystkich kandydatów, odbędzie się głosowanie w kategoriach 1-3, 4-6 i gimnazjum. Kandydaci na tegorocznych TOPIKÓW to: Franek Suchowian (klasa 1), Jasiek Rogowski (klasa 2), Nikoletta Cygan (klasa 3), Franek Kudasik (klasa 4), Vanessa Szot (klasa 5), Marysia Michniewska (klasa 6), Jędrek Gut- Mostowy (klasa 1 gim.), Martyna Kasprzycka (klasa 2 gim.), Dominik Prusinowski (klasa 3 gim.).

W całej szkole obserwować można już plakaty niektórych kandydatów, szczególnie tych z młodszych klas. Niektóre klasy stosują nawet ukrytą tzw. „kiełbasę wyborczą”. Wielki finał już wkrótce!

tekst i fot. Natalia


Powiązane artykuły

Tatrzańskie przygody

8 kwietnia rozpoczął się cykl wycieczek z wiedzy o regionie. Każda z klas gimnazjalnych uda się na dwie takie wycieczki i każdy z uczniów będzie musiał napisać sprawozdanie z jednej z nich aby otrzymać ocenę […]

Czytaj więcej

Najlepsi z niemieckiego

9 listopada b. r. w naszej szkole odbył się 1 etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Czytaj więcej

Nasze rozmowy: Ratujmy Zakopane z agonii

rozmowa z Łukaszem Filipowiczem, inicjatorem stowarzyszenia „Made in Zakopane”

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content