ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Chaos opanowany? Po plenerze w Rowach

Dwa tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wrócili z pleneru artystycznego w Rowach. Już wkrótce na stronie pojawią się relacje i wspomnienia. W październiku efekty pracy zobaczymy na poplenerowej wystawie (o terminie poinformujemy).


Tymczasem zapraszamy na projekcje „Pulsu Pleneru” (plenerowych wiadomości telewizyjnych), które przybliżą nam atmosferę tamtych dni. Autorami tegorocznego „Pulsu” są uczniowie fakultetu literackiego klasy IX: Aleksandra Birecka, Kacper Borkowski, Antonina Kudasik i Justyna Sikora.


Odcinek 1 http://www.youtube.com/watch?v=bJASHGarYu8

Odcinek 2 http://www.youtube.com/watch?v=DOp3nC4lEwY
Odcinek 3 http://www.youtube.com/watch?v=UrpCzCBmTp4
Odcinek 4 http://www.youtube.com/watch?v=NxI1hGSnTog

(red)

Zapraszamy do odwiedzania szkolnej strony internetowej. Właśnie tworzy się grupa redakcyjna i  już niedługo fakultet literacki klasy VIII na bieżąco będzie umieszczać nowości z życia szkoły.


Powiązane artykuły

POSA o patriotyzmie

9 listopada o godzinie 11.00 w sali koncertowej odbyło się przedstawienie klas podstawowych od IV do VI. Zostało one stworzone z okazji Święta Niepodległości, więc domyśleć się można, że treści tego wydarzenia były patriotyczne. Dzieci […]

Czytaj więcej

Poplenerowa wystawa- analogii jeszcze nie koniec

We wtorek, 21 października o godzinie 17:00 w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbył się, jak co roku, poplenerowy wernisaż, prezentujący efekt pracy uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej podczas dwutygodniowego pleneru wrześniowego.

Czytaj więcej

Serduszko puka w rytmie beatbox

22.02.2010 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie  z beatboxerem, Patrykiem Tik Tak Matelą. Uczestniczyły w nim 4 klasy od VI do IX. Na początku mieliśmy okazję wspólnie posłuchać popisu naszego beatboxera i wspólnie się […]

Czytaj więcej
Skip to content