ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Chaos opanowany? Po plenerze w Rowach

Dwa tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wrócili z pleneru artystycznego w Rowach. Już wkrótce na stronie pojawią się relacje i wspomnienia. W październiku efekty pracy zobaczymy na poplenerowej wystawie (o terminie poinformujemy).


Tymczasem zapraszamy na projekcje „Pulsu Pleneru” (plenerowych wiadomości telewizyjnych), które przybliżą nam atmosferę tamtych dni. Autorami tegorocznego „Pulsu” są uczniowie fakultetu literackiego klasy IX: Aleksandra Birecka, Kacper Borkowski, Antonina Kudasik i Justyna Sikora.


Odcinek 1 http://www.youtube.com/watch?v=bJASHGarYu8

Odcinek 2 http://www.youtube.com/watch?v=DOp3nC4lEwY
Odcinek 3 http://www.youtube.com/watch?v=UrpCzCBmTp4
Odcinek 4 http://www.youtube.com/watch?v=NxI1hGSnTog

(red)

Zapraszamy do odwiedzania szkolnej strony internetowej. Właśnie tworzy się grupa redakcyjna i  już niedługo fakultet literacki klasy VIII na bieżąco będzie umieszczać nowości z życia szkoły.


Powiązane artykuły

Instrumenty w akcji

18 i 19 marca w sali koncertowej w naszej szkole zorganizowano audycje dla przedszkolaków, w czasie których na instrumentach zagrali uczniowie naszej szkoły. W dodatku we wtorek 22 marca odbyły się przesłuchania klas fortepianu szkoły […]

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Od 7 do 10 grudnia w naszej szkole odbywją się warsztaty slamu poetyckiego. Wezmą w nich udział wszyscy gimnazjaliści z POSA oraz gościnnie uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. O. Balzera w Zakopanem i Gimnazjum […]

Czytaj więcej
Skip to content