ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Chaos opanowany? Po plenerze w Rowach

Dwa tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wrócili z pleneru artystycznego w Rowach. Już wkrótce na stronie pojawią się relacje i wspomnienia. W październiku efekty pracy zobaczymy na poplenerowej wystawie (o terminie poinformujemy).


Tymczasem zapraszamy na projekcje „Pulsu Pleneru” (plenerowych wiadomości telewizyjnych), które przybliżą nam atmosferę tamtych dni. Autorami tegorocznego „Pulsu” są uczniowie fakultetu literackiego klasy IX: Aleksandra Birecka, Kacper Borkowski, Antonina Kudasik i Justyna Sikora.


Odcinek 1 http://www.youtube.com/watch?v=bJASHGarYu8

Odcinek 2 http://www.youtube.com/watch?v=DOp3nC4lEwY
Odcinek 3 http://www.youtube.com/watch?v=UrpCzCBmTp4
Odcinek 4 http://www.youtube.com/watch?v=NxI1hGSnTog

(red)

Zapraszamy do odwiedzania szkolnej strony internetowej. Właśnie tworzy się grupa redakcyjna i  już niedługo fakultet literacki klasy VIII na bieżąco będzie umieszczać nowości z życia szkoły.


Powiązane artykuły

Kobiety rządzą

8 marca odbył się dzień Między Narodowy Dzień Kobiet. Uczniowie POSA oraz jedna klasa Gimnazjum nr 2, w budynku którego aktualnie się uczymy, przygotowali z tej okazji niespodzianki. Doszło nawet do małej rywalizacji pomiędzy przedstawicielami […]

Czytaj więcej

Jubileusz

28 maja rozpoczęły się obchody Jublieuszu 25 lecia Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

Czytaj więcej

Superbohaterowie w POSA

W środę 28 maja 2014 r. w auli naszej szkoły odbyły się TOPIKI – wybór najpopularniejszego ucznia naszej szkoły, który tradycyjnie odbywa się każdego roku. Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach klasowych: od I-III, OD […]

Czytaj więcej
Skip to content