ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Chaos opanowany? Po plenerze w Rowach

Dwa tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wrócili z pleneru artystycznego w Rowach. Już wkrótce na stronie pojawią się relacje i wspomnienia. W październiku efekty pracy zobaczymy na poplenerowej wystawie (o terminie poinformujemy).


Tymczasem zapraszamy na projekcje „Pulsu Pleneru” (plenerowych wiadomości telewizyjnych), które przybliżą nam atmosferę tamtych dni. Autorami tegorocznego „Pulsu” są uczniowie fakultetu literackiego klasy IX: Aleksandra Birecka, Kacper Borkowski, Antonina Kudasik i Justyna Sikora.


Odcinek 1 http://www.youtube.com/watch?v=bJASHGarYu8

Odcinek 2 http://www.youtube.com/watch?v=DOp3nC4lEwY
Odcinek 3 http://www.youtube.com/watch?v=UrpCzCBmTp4
Odcinek 4 http://www.youtube.com/watch?v=NxI1hGSnTog

(red)

Zapraszamy do odwiedzania szkolnej strony internetowej. Właśnie tworzy się grupa redakcyjna i  już niedługo fakultet literacki klasy VIII na bieżąco będzie umieszczać nowości z życia szkoły.


Powiązane artykuły

Szczęściarze na biegówkach

Najmłodsi uczniowie już od miesiąca mogą cieszyć się nauką w warunkach szkolnych. Każda lekcja, która nie jest prowadzona zdalnie cieszy wszystkich, dzieci i nauczycieli. W przypadku wychowania fizycznego to szczególna radość. Tym bardziej, gdy pan […]

Czytaj więcej

W poszukiwaniu misiów

W zeszłym tygodniu dnia 1 czerwca, na Antałówce odbyła się zabawa plenerowa z okazji dnia dziecka dla uczniów z klas od 4 do 6, którą zorganizowała pani Irena Świerczyńska. Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 32 […]

Czytaj więcej

Jeżeli biegacz jest patriotą, to patriota jest biegaczem?

Czy w naszej szkole rośnie nowe pokolenie patriotów? Tego można się chyba spodziewać po tym, jak 7 listopada uczniowie i nauczyciele hucznie obchodzili Święto Niepodległości. Uczciliśmy je muzycznie i sportowo.

Czytaj więcej
Skip to content