ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Ciekawy wieczór

07.02.2019 r. klasa VII wraz z ich wychowawczynią, panią Ewą Czerwieniec-Walczewską, udała się na spektakl w reżyserii Andrzeja Dziuka pt. ,,Człapówki’’. Odbył się on o godzinie 19:15 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.
Scenariusz do ,,Człapówek’’ został napisany na podstawie powieści Andrzeja Struga pt. ,,Wielki dzień. Kronika niedoszłych zdarzeń.’’. Przedstawienie zostało zrealizowane w sposób groteskowy i pojawiają się w nim elementy góralskiego folkloru. Opowiada o tym, że do pensjonatu w Zakopanem przyjeżdżają różni ludzie tj. przedstawiciele władzy czy artyści, by poszukać natchnienia w Tatrach. Na scenie występowało wielu aktorów, a wśród nich także nauczyciele teatru w POSA, czyli pani Katarzyna Pietrzyk, pan Marek Wrona i pan Krzysztof Najbor.
Klasie VII bardzo podobał się czwartkowy wieczór spędzony w tym miejscu. Spektakl bardzo ich zaciekawił i rozśmieszył.

Jakub Zarycki


Powiązane artykuły

Samorządowcy na nowy rok szkolny wybrani

Zosia Marchalewicz z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII – oto skład samorządu uczniowskiego POSA, który działać będzie w roku szkolnym […]

Czytaj więcej

Niepodległość z pieśnią na ustach

Ze względu na polskie święto narodowe, Dzień Niepodległości nasza szkoła zorganizowała uroczystość, która miała przypomnieć uczniom naszej szkoły o tym dniu.

Czytaj więcej

Las w klasie

10.10.2017r. klasa druga gimnazjum urządziła sobie w sali swój własny las.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content