ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Co z nami będzie?

Od września nasza szkoła z powodu remontu budynków gości w murach Gimnazjum nr 2. Wszyscy są bardzo ciekawi, kiedy ta sytuacja się zmieni.

Z informacji przekazanych nam przez dyrekcję wynika, że powrót uczniów POSA do szkoły muzycznej przy ulicy Sienkiewicza 12 planowany jest po feriach zimowych. Przeprowadzą się tam tylko uczniowie klas I-VI. Reszta będzie musiała zostać w budynku Gimnazjum nr 2 aż do końca roku szkolnego.

W szkole muzycznej remont jest już prawie zakończony. Wymaga tylko założenia urządzeń wentylacyjnych. Natomiast w Białym Domu tak kolorowo już nie jest. Trzeba wzmocnić ściany i fundamenty. Usprawnić wentylacje. Miała być tam przeprowadzona termomodernizacja, która może być wykonana tylko w wyremontowanym budynku.

Po szkole krążyła też plotka, że uczniowie klas VII-IX będą przenoszeni do dawnej katowni Podhala, Palace. Jak się okazało to tylko plotka, która powstała, ponieważ na początku roku nasza szkoła zwróciła się do Palace z prośbą o wynajęcie budynku. Propozycję odrzucono.

Karol Pietrzyk


Powiązane artykuły

Po chorągiewce na podium

10 marca 2018 roku w Dolinie Chochołowskiej odbył się XXX memoriał Jana Strzeleckiego. W tych zawodach skiturowych brali również udział nasi uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium.

Czytaj więcej

Wybuchowa klasa

We wtorek, czyli 7 listopada pani Paulina Zimak-Piekarczyk zorganizowała lekcję chemii, na której uczniowie klasy ósmej robili różne doświadczenia oraz sprawdzali wiarygodność definicji i procesów opisanych w podręczniku. Lekcja podobała się wszystkim.

Czytaj więcej

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content