ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Co z nami będzie?

Od września nasza szkoła z powodu remontu budynków gości w murach Gimnazjum nr 2. Wszyscy są bardzo ciekawi, kiedy ta sytuacja się zmieni.

Z informacji przekazanych nam przez dyrekcję wynika, że powrót uczniów POSA do szkoły muzycznej przy ulicy Sienkiewicza 12 planowany jest po feriach zimowych. Przeprowadzą się tam tylko uczniowie klas I-VI. Reszta będzie musiała zostać w budynku Gimnazjum nr 2 aż do końca roku szkolnego.

W szkole muzycznej remont jest już prawie zakończony. Wymaga tylko założenia urządzeń wentylacyjnych. Natomiast w Białym Domu tak kolorowo już nie jest. Trzeba wzmocnić ściany i fundamenty. Usprawnić wentylacje. Miała być tam przeprowadzona termomodernizacja, która może być wykonana tylko w wyremontowanym budynku.

Po szkole krążyła też plotka, że uczniowie klas VII-IX będą przenoszeni do dawnej katowni Podhala, Palace. Jak się okazało to tylko plotka, która powstała, ponieważ na początku roku nasza szkoła zwróciła się do Palace z prośbą o wynajęcie budynku. Propozycję odrzucono.

Karol Pietrzyk


Powiązane artykuły

Smutny osiołek

10 czerwca mieliśmy niepowtarzalną okazję ujrzenia umiejętności aktorskich uczniów klasy II. Uczniowie zaprezentowali przed publicznością spektakl pt. „Bajka o smutnym osiołku”. Klasę do występu przygotowała pani Katarzyna Pietrzyk.

Czytaj więcej

Plenerowe radio

Fakultet literacki z klasy VIII próbuje, zwykle na plenerze, swoich sił w przygotowywaniu audycji radiowych. Zapraszamy do posłuchania audycji radiowych ART FM, które powstały w tym roku w Jarosławcu.

Czytaj więcej

Artystyczni lekkoatleci

Nasza szkoła wzięła udział w Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na stadionie przy ul. Orkana.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content