ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Co z nami będzie?

Od września nasza szkoła z powodu remontu budynków gości w murach Gimnazjum nr 2. Wszyscy są bardzo ciekawi, kiedy ta sytuacja się zmieni.

Z informacji przekazanych nam przez dyrekcję wynika, że powrót uczniów POSA do szkoły muzycznej przy ulicy Sienkiewicza 12 planowany jest po feriach zimowych. Przeprowadzą się tam tylko uczniowie klas I-VI. Reszta będzie musiała zostać w budynku Gimnazjum nr 2 aż do końca roku szkolnego.

W szkole muzycznej remont jest już prawie zakończony. Wymaga tylko założenia urządzeń wentylacyjnych. Natomiast w Białym Domu tak kolorowo już nie jest. Trzeba wzmocnić ściany i fundamenty. Usprawnić wentylacje. Miała być tam przeprowadzona termomodernizacja, która może być wykonana tylko w wyremontowanym budynku.

Po szkole krążyła też plotka, że uczniowie klas VII-IX będą przenoszeni do dawnej katowni Podhala, Palace. Jak się okazało to tylko plotka, która powstała, ponieważ na początku roku nasza szkoła zwróciła się do Palace z prośbą o wynajęcie budynku. Propozycję odrzucono.

Karol Pietrzyk


Powiązane artykuły

Zajęcia w TPN – w deszczu, ale z humorem

19.06.15 klasa IV spędziła kilka godzin na zajęciach edukacyjnych w TPN. Podczas wędrówki po Dolinie Białego dowiedzieliśmy się dlaczego zakłada się parki narodowe.

Czytaj więcej

Laury dla najlepszych poetów

W piątek, 28 marca 2014 r. w auli naszej szkoły odbyła się Gala Poezji. Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali: Mikołaj Motyka, Antonina Kudasik oraz Kacper Hubicki.

Czytaj więcej

Jesienne barwy i czarno-białe kontrasty

Jeszcze przynajmniej do końca grudnia będzie można oglądać prace plastyczne uczniów klas podstawowych 1-6. Wystawę można podziwiać w szkolnej galerii od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00 oraz w sobotę do godziny 13:00.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content