ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Coroczna tradycja – Bal Karnawałowy

W piątek, 30 stycznia o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły, odbył się koncert w wykonaniu klasy I POSA. Pierwszaki pokazały swoje umiejętności muzyczne w karnawałowych przebraniach. Następnie, klasy od I do III wybrały się do sali lustrzanej na tradycyjny, coroczny bal karnawałowy.
Organizatorem zabawy był samorząd szkolny POSA. Bal prowadziły: Marcelina Jasińska (III gim. POSA), Maria Buńda (II gim. POSA) z pomocą
niektórych osób z klasy I i III gimnazjum. Muzyką zajmował się Jędrek Gut- Mostowy z klasy I gimnazjum. Salę udekorowali rodzice. Impreza trwała do godziny 14:00. Dzieciaki szalały przy najnowszych hitach. Organizowane były rożne konkursy m.in. taniec na gazetach, zgadywanie nazw bohaterów bajek, konkurs na najlepsze przebranie. Wyłoniono także króla i królową balu. Królem został Jan Rogowski z klasy II, a królową Zuzanna Kopieć
z klasy II.
Najlepsze przebranie mieli w tym roku:
Klasa I – Wiktoria Buńda – jako ,,pingwin”
Klasa II – Antoni Cukier – jako ,,szalony doktor”
Klasa III – Hania Zięba – jako ,,balonowa Pippi Langstrumpf”
Dzieci bawiły się świetnie, a o godzinie 13:00 dostały jedzenie z wybranej restauracji.
Kasia Walczewska

Powiązane artykuły

Liryczna POSA 2021 rozstrzygnięta

Jan Kanty Rogowski w kategorii seniorów i Aleksandra Łatak w kategorii juniorów zostali zwycięzcami tegorocznego szkolnego konkursu poetyckiego „Liryczna POSA”. Dzisiaj odbyło się wręczenie nagród.

Czytaj więcej

Ciekawy wieczór

07.02.2019 r. klasa VII wraz z ich wychowawczynią, panią Ewą Czerwieniec-Walczewską, udała się na spektakl w reżyserii Andrzeja Dziuka pt. ,,Człapówki’’. Odbył się on o godzinie 19:15 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.

Czytaj więcej

Junior reporter: Giewont czy Piłsudski

Klasa III uczestniczyła wraz ze swoją wychowawczynią, panią Katarzyną Rogowska w warsztatach organizowanych przez Muzeum Tatrzańskie w willi Oksza. Zapraszamy na ich relacje.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content