ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Ćwierć wieku za nami

29 maja 2017 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się wernisaż prac plastycznych uczniów naszej szkoły połączony z koncertem.

Występowali na nim uczniowie POSA : Szczepan Mędoń- gitara, Karol Pietrzyk – gitara, Oskar Czapliński i Karol Pietrzyk -duet saksofonowy, Wojtek Stosel – akordeon oraz trio w składzie: Zuzanna Kopieć, Franek Gębik i Jagoda Krupa. Koncert zwieńczał wystawę z okazji 25 lecia naszej szkoły. Były tam prace sprzed paru lub nawet parunastu lat. Między innymi prace z plenerów zagranicznych, nadmorskich i górskich. Prezentowano tam również film promujący szkołę nagrany na potrzebę do konkursu „Nivea“.
Całe wydarzenie zakończyło się małym poczęstunkiem.

Zuzanna Śliwa, kl. VI


Powiązane artykuły

Pierwszaki dla mam

26 maja nasi najmłodsi uczniowie zrobili swoim mamom niespodziankę. Przygotowali koncert, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumentach.

Czytaj więcej

Tatrzańskie wycieczki

Klasy V i VI w październiku skorzystały z oferty edukacyjnej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Uczniowie uczestniczyli w wycieczkach w Tatry zorganizowanych przez pracowników TPN. Wybrał się na nie z nimi pani Agnieszka Gąsienica-Walczak, która uczy w […]

Czytaj więcej

Komórkowy świat

Mogłoby się wydawać, że biologia to nauki ścisłe, omawiające budowę wielu organizmów. W naszej szkole, biologia to także przedmiot rozwijający wyobraźnię i kreatywność o czym przekonała się klasa pierwsza gimnazjum tworząc projekty komórek roślinnych, zwierzęcych […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content