ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Ćwierć wieku za nami

29 maja 2017 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się wernisaż prac plastycznych uczniów naszej szkoły połączony z koncertem.

Występowali na nim uczniowie POSA : Szczepan Mędoń- gitara, Karol Pietrzyk – gitara, Oskar Czapliński i Karol Pietrzyk -duet saksofonowy, Wojtek Stosel – akordeon oraz trio w składzie: Zuzanna Kopieć, Franek Gębik i Jagoda Krupa. Koncert zwieńczał wystawę z okazji 25 lecia naszej szkoły. Były tam prace sprzed paru lub nawet parunastu lat. Między innymi prace z plenerów zagranicznych, nadmorskich i górskich. Prezentowano tam również film promujący szkołę nagrany na potrzebę do konkursu „Nivea“.
Całe wydarzenie zakończyło się małym poczęstunkiem.

Zuzanna Śliwa, kl. VI


Powiązane artykuły

30 lat minęło

27 maja 2022 roku w byłym budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji, odbyły się „Prezentacje artystyczne” z okazji jubileuszu 30 – lecia POSA.

Czytaj więcej

Jak Freddie Mercury. Konkurs piosenki obcojęzycznej w POSA

W środę, 7 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs „POSA Musik Show” mający na celu wyłonić najlepszych piosenkarzy śpiewających w obcych językach w klasach od 1 do 6 szkoły podstawowej. Wielkie muzyczne spotkanie rozgrzało […]

Czytaj więcej

Czy w muzeum wszystko wolno?

12 kwietnia klasy 2, 3 i 5 pojechały na wycieczkę do Warszawy. Jako opiekunki pojechały z nimi Pani Justyna Jasiorkowska, Pani Magda Łukasik i Pani Katarzyna Rogowska.


Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content