ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Ćwierć wieku za nami

29 maja 2017 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się wernisaż prac plastycznych uczniów naszej szkoły połączony z koncertem.

Występowali na nim uczniowie POSA : Szczepan Mędoń- gitara, Karol Pietrzyk – gitara, Oskar Czapliński i Karol Pietrzyk -duet saksofonowy, Wojtek Stosel – akordeon oraz trio w składzie: Zuzanna Kopieć, Franek Gębik i Jagoda Krupa. Koncert zwieńczał wystawę z okazji 25 lecia naszej szkoły. Były tam prace sprzed paru lub nawet parunastu lat. Między innymi prace z plenerów zagranicznych, nadmorskich i górskich. Prezentowano tam również film promujący szkołę nagrany na potrzebę do konkursu „Nivea“.
Całe wydarzenie zakończyło się małym poczęstunkiem.

Zuzanna Śliwa, kl. VI


Powiązane artykuły

Frida i smak rogali marcińskich

W listopadzie klasa VI, pod opieką pani Ewy Czerwieniec i pana Tomasza Palucha odwiedziła Poznań. Ich głównym celem było zobaczenie jedynej w Polsce wystawy światowej sławy artystki meksykańskiej, Fridy Kahlo prezentowanej w CK Zamek w […]

Czytaj więcej

Artystyczny kiermasz

4 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Zakopiańskich Mikołajkach. Podczas festynu dla wszystkich mieszkańców Zakopanego oferowali na swoim stoisku własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Impreza odbyła się na Dolnej Równi Krupowej.

Czytaj więcej

Uczniowie dla ojczyzny 

10.11 w Sali Koncertowej budynku szkoły muzycznej odbyła się coroczna uroczystość upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości. Występowały na niej wszystkie klasy, prezentując wcześniej przygotowane przez siebie piosenki patriotyczne głównie z okresu I i II wojny […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content