ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Czy to już koniec?

Koniec semestru nadchodzi wielkimi krokami. Do dzisiaj (piątku, trzydziestego stycznia) nauczyciele będą wystawiać ostateczne stopnie i dawać uczniom ostatnie uwagi.

Już po końcowych poprawkach odbędzie się spotkanie, gdzie rodzice, nauczyciele i wychowawcy omówią semestralne oceny uczniów oraz ich zachowanie. I choć niektórzy wychowankowie obawiali się spotkania z bezlitosnymi stopniami półrocznymi myślę, że z ulgą przyjmą ostatnie spokojne i przyjemne dwa tygodnie szkoły oraz wyczekiwane ferie.

Bronek


Powiązane artykuły

Teatr żyje wśród uczniów

W sobotni wieczór, 11 czerwca na deskach sceny w kawiarni Teatru Witkacego, odbył się pokaz przedstawień teatralnych klas gimnazjalnych. Przedstawienia przygotowywali uczniowie przez cały rok szkolny, pod okiem nauczyciela teatru i aktora Teatru Witkacego, pana […]

Czytaj więcej

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Czytaj więcej

Mistrzowie slamu 2015

Bronek Gębik został zwycięzcą tegorocznego slamu poetyckiego. Jak co roku w naszej szkole odbyły się warsztaty poetyckie zakończone turniejem słowa mówionego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content