ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Czy w muzeum wszystko wolno?

12 kwietnia klasy 2, 3 i 5 pojechały na wycieczkę do Warszawy. Jako opiekunki pojechały z nimi Pani Justyna Jasiorkowska, Pani Magda Łukasik i Pani Katarzyna Rogowska.


W programie było odwiedzenie planetarium znajdującego się w Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli oglądać jak wygląda nasz układ słoneczny. Następnie zrobili sobie mały spacer po starym mieście. Nocleg spędzili w Hostelu Pufa. Kolejnego dnia nasi najmłodsi zwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie przeprowadzali różne doświadczenia. Dowiedzieli się również wielu ciekawych rzeczy o ciele człowieka i otaczającym nas świecie. Po obiedzie w pobliskiej restauracji wjechali na taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki tzw. „trzydziestkę”. Kolejnym punktem ich wycieczki było Muzeum Narodowe i wystawa „W muzeum wszystko wolno’’. Kulminacyjnym punktem wyjazdu był spektakl pt „Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym Buffo. Po spektaklu uczniowie musieli wracać do Zakopanego, w którym znaleźli się o godzinie 4 rano. Z powodu późnego powrotu czwartek (14 kwietnia) stał się dla nich dodatkowym dniem wolnym.

Ola Banak

Fot. Paulina Mróz, Joanna Czubernat


Powiązane artykuły

Przyroda w obiektywie

6.04 od godziny 12:30 do 14:15 w Sali Koncertowej budynku PSM odbywały się warsztaty o fotografii przyrodniczej dla klas 5-8 prowadzone przez panią Bożenę Wajdę.

Czytaj więcej

Cienie w naszej szkole

21 lutego 2014r. w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Artystycznej odbyły się warsztaty teatru cieni. Uczniowie obejrzeli też przedstawienie pt. „Mglisty Billy”.

Czytaj więcej

Jubileusz

28 maja rozpoczęły się obchody Jublieuszu 25 lecia Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content