ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dowartościować siebie

Niedawno skończyły się tegoroczne rekolekcje. Codziennie od poniedziałku (28 marca) do środy (30 marca) klasy 4-8 maszerowały do Kościoła św. Krzyża, by zaczerpnąć duchowych refleksji.

Uczniowie ci zbierali się pod Białym Domem o godzinie 10.35 i stamtąd wyruszali, a wracali około godziny 12.20 w czasie przerwy obiadowej. Przez cały czas byli pod opieką nauczycieli. Tematem przewodnim rekolekcji było dowartościowanie samego siebie. Oprócz księdza naukę głosiło także pewne małżeństwo z życiowymi przeżyciami. Ostatnie spotkanie zakończone było Mszą Świętą a także piosenką „Barka”, którą zna każdy uczeń.

tekst i fot. Barbara Kowalska, kl. VIII


Powiązane artykuły

POGŁOS PLENERU. Literacka eksploracja.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień siódmy i ósmy W weekend odbywały się warsztaty ebru, tureckiej techniki malowania na wodzie. Warsztaty prowadziła pani Marta Puchłowska. Wykonane przez nas prace przenosiliśmy do drugiego budynku, aby tam wyschły.  […]

Czytaj więcej

Powiało strachem w naszej szkole…

27 października br. w naszej szkole, za przykładem starej tradycji celtyckiej odbyło się doroczne święto stricte amerykańskie, lecz popularne na całym Świecie – Halloween. Od samego rana na korytarzach napotykało się mumie, duchy, czarownice czy […]

Czytaj więcej

Wystawa projektowania graficznego

W szkolnej galerii w ostatnich dniach pojawiła się nowa wystawa. Można oglądać prace, których autorami są uczniowie fakultetu plastycznego z klasy VII i VIII wykonane podczas zajęć projektowania graficznego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content