ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dowartościować siebie

Niedawno skończyły się tegoroczne rekolekcje. Codziennie od poniedziałku (28 marca) do środy (30 marca) klasy 4-8 maszerowały do Kościoła św. Krzyża, by zaczerpnąć duchowych refleksji.

Uczniowie ci zbierali się pod Białym Domem o godzinie 10.35 i stamtąd wyruszali, a wracali około godziny 12.20 w czasie przerwy obiadowej. Przez cały czas byli pod opieką nauczycieli. Tematem przewodnim rekolekcji było dowartościowanie samego siebie. Oprócz księdza naukę głosiło także pewne małżeństwo z życiowymi przeżyciami. Ostatnie spotkanie zakończone było Mszą Świętą a także piosenką „Barka”, którą zna każdy uczeń.

tekst i fot. Barbara Kowalska, kl. VIII


Powiązane artykuły

Wspólne granie-wygrywanie

23 maja 2017 roku o godzinie 17.30 na sali koncertowej, odbył się coroczny konkurs „Wspólne Muzykowanie”. Polega on na zaprezentowaniu przez zespół składający się z minimum 2 osób dowolnego utworu. W składzie tego rocznego jury […]

Czytaj więcej

Filmy animowane naszych najmłodszych

Przedstawiamy poniżej filmy animowane powstałe podczas warsztatów animacji poklatkowej prowadzonych przez Tomasza Solicha i Agnieszkę Kaperniak w czasie pleneru artystycznego we wrześniu 2014 r.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content