ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dresy w akcji!

W czwartek, 21 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się „Dzień Dresa”. To pierwszy tematyczny dzień w tym roku, który został zainicjowany przez Samorząd Szkolny.W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił kontynuować tzw. tematyczne dni. W całej zabawie chodzi o ubranie na siebie jednego elementu lub całego stroju pasującego do danej tematyki. Na pierwszy ogień poszedł dres. W naszej szkole dosyć trudno o znalezienie osoby, która poza lekcją wychowania fizycznego porusza się w szkole w sportowym stroju. Zazwyczaj nasi artyści mają swój, specyficzny styl, który prezentują na przerwach w lekcjach. W przedostatni czwartek listopada większość uczniów przyłączyła się do zabawy i na korytarzach zrobiło się sportowo. W tym dniu nauczyciele również mieli zastosować się do reguł gry, lecz niestety tak się nie stało. Większość tłumaczyła: „zapomniałem/zapomniałam” Na szczęście jest pan Stasiu, konserwator szkolny, który (zapewne pomimo woli, a raczej z powodu wykonywanej przez niego pracy) dołączył się do uczniów. W tym dniu przeprowadzono także konkurs na najlepiej ubraną klasę – oczywiście pierwszym kryterium do oceny był dres. Kreacje oceniali przedstawiciele IX klasy. Doszły nas słuchy, że za „grzywkę na bok” punkty były odejmowane. Podobno nie pasuje ona do dresowego stylu i powinna być schowana pod fullcap’a (rodzaj czapki z daszkiem). Wyniki konkursu poznamy już niebawem. Samorząd Szkolny już planuje następne tematyczne dni.

Jasiek Fijałkowski


Powiązane artykuły

Jeszcze Polska nie zginęła

9 listopada o godzinie 9:30 w sali koncertowej szkoły muzycznej rozpoczęły się obchody Narodowego Święta Niepodległości. Każda z klas przygotowała pieśń patriotyczną, a nowością była możliwość, dla osób chętnych, recytacji wiersza związanego z ojczyzną.

Czytaj więcej

Junior reporter: Artyści w górach

W dniu 11.06.2014 klasy 1,2 i 3 pojechały na plener w góry na Halę Gąsienicową do Schroniska ,,Murowaniec”.

Czytaj więcej

Nasza absolwentka pokonała całą Polskę!

Katarzyna Lassak- absolwentka naszej szkoły wygrała XVII Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Pamiętajmy o Osieckiej” zorganizowany przez Fundację im. Agnieszki Osieckiej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content