ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dresy w akcji!

W czwartek, 21 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się „Dzień Dresa”. To pierwszy tematyczny dzień w tym roku, który został zainicjowany przez Samorząd Szkolny.W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił kontynuować tzw. tematyczne dni. W całej zabawie chodzi o ubranie na siebie jednego elementu lub całego stroju pasującego do danej tematyki. Na pierwszy ogień poszedł dres. W naszej szkole dosyć trudno o znalezienie osoby, która poza lekcją wychowania fizycznego porusza się w szkole w sportowym stroju. Zazwyczaj nasi artyści mają swój, specyficzny styl, który prezentują na przerwach w lekcjach. W przedostatni czwartek listopada większość uczniów przyłączyła się do zabawy i na korytarzach zrobiło się sportowo. W tym dniu nauczyciele również mieli zastosować się do reguł gry, lecz niestety tak się nie stało. Większość tłumaczyła: „zapomniałem/zapomniałam” Na szczęście jest pan Stasiu, konserwator szkolny, który (zapewne pomimo woli, a raczej z powodu wykonywanej przez niego pracy) dołączył się do uczniów. W tym dniu przeprowadzono także konkurs na najlepiej ubraną klasę – oczywiście pierwszym kryterium do oceny był dres. Kreacje oceniali przedstawiciele IX klasy. Doszły nas słuchy, że za „grzywkę na bok” punkty były odejmowane. Podobno nie pasuje ona do dresowego stylu i powinna być schowana pod fullcap’a (rodzaj czapki z daszkiem). Wyniki konkursu poznamy już niebawem. Samorząd Szkolny już planuje następne tematyczne dni.

Jasiek Fijałkowski


Powiązane artykuły

Złote Jantary. Zapraszamy na przegląd filmowy

W piątek, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na filmowe popołudnie do sali kinowej w Gimnazjum nr 1. Będzie to sentymentalne spotkanie z filmami, które nakręcili uczniowie naszej szkoły na plenerach w Jantarze. Zobaczymy materiały […]

Czytaj więcej

Moja bajka na angielskim

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 9.00, w szkolnej świetlicy, odbył się w ramach lekcji angielskiego, występ teatralny klasy 8 POSA dla uczniów Gimnazjum nr.2.

Czytaj więcej

Na miejsca, gotów, start!

4.02.2016r. o 12:00 w COS-ie odbyły się zawody sztafet łyżwiarskich. Brali w nich też udział uczniowie z naszej szkoły zdobywając trzecie miejsce.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content