ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dysko, dysko – teka

W piątek, 28 listopada w sali baletowej w Szkole Muzycznej odbyła się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny, dyskoteka andrzejkowa, dla klas IV-IX.

Już o godzinie 18.00 zabawę rozpoczęły dzieci z klas IV i V. Od godziny 19.00 na sali bawili się gimnazjaliści i klasa VI. Podczas dyskoteki odbywały się wróżby oraz zabawy i gry andrzejkowe Przeprowadzony został konkurs na łowienie jabłek, a przez cały czas można było tańczyć do muzyki przygotowanej przez Jędrka Guta-Mostowego. Dyskoteka ta, była pierwszą dyskoteką w tym roku szkolnym. Była pierwszym zrealizowanym przez tegoroczny Samorząd Szkolny projektem.

Dyskoteka ogólnie była bardzo udana. Podobała mi się muzyka, ale niestety przyszło dosyć mało osób – skomentowała zdarzenie Ola Stasik z klasy drugiej gimnazjum.

Było bardzo fajnie. Dyskoteka była dobrze przygotowana i były fajne zabawy andrzejkowe. Ogólnie wszystko mi się podobało – powiedziała inna uczennica klasy drugiej gimnazjum.

Wszyscy uczniowie byli zadowoleni, a w planach Samorządu, są już następne dyskoteki.

Natalia


Powiązane artykuły

Zapraszamy na finał warsztatów slamu poetyckiego

Finał warsztatów slamu, w których biorą udział nasi gimnazjaliści i gimnazjaliści z ZSO im. O. Balzera odbędzie się w sali koncertowej ZPSA, ul. Sienkiewicza 12, 25.11. 2016 r o godz. 16.30. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej

Audycja ART FM – zapraszamy

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej ART FM, którą przygotowały w ramach warsztatów uczennice fakultetu literackiego z klasy VIII: Maria Michniewska, Aleksandra Piwowar i Klaudia Wiśniowska. art FM

Czytaj więcej

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content