ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dysko, dysko – teka

W piątek, 28 listopada w sali baletowej w Szkole Muzycznej odbyła się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny, dyskoteka andrzejkowa, dla klas IV-IX.

Już o godzinie 18.00 zabawę rozpoczęły dzieci z klas IV i V. Od godziny 19.00 na sali bawili się gimnazjaliści i klasa VI. Podczas dyskoteki odbywały się wróżby oraz zabawy i gry andrzejkowe Przeprowadzony został konkurs na łowienie jabłek, a przez cały czas można było tańczyć do muzyki przygotowanej przez Jędrka Guta-Mostowego. Dyskoteka ta, była pierwszą dyskoteką w tym roku szkolnym. Była pierwszym zrealizowanym przez tegoroczny Samorząd Szkolny projektem.

Dyskoteka ogólnie była bardzo udana. Podobała mi się muzyka, ale niestety przyszło dosyć mało osób – skomentowała zdarzenie Ola Stasik z klasy drugiej gimnazjum.

Było bardzo fajnie. Dyskoteka była dobrze przygotowana i były fajne zabawy andrzejkowe. Ogólnie wszystko mi się podobało – powiedziała inna uczennica klasy drugiej gimnazjum.

Wszyscy uczniowie byli zadowoleni, a w planach Samorządu, są już następne dyskoteki.

Natalia


Powiązane artykuły

Nocne szaleństwo „Czarnych Jeźdźców”

14 maja, w sobotę o godzinie 20.30 w ogrodach DW Jurek, w ramach zakopiańskiej nocy muzeów odbyły się dwa koncerty zespołów naszej szkoły: orkiestry szkolnej pod batutą pana Cezarego Wagnera i grupy „Panna Zuzanna i […]

Czytaj więcej

Charytatywnie na święta

8 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w kiermaszu świątecznym na Placu Niepodległości w Zakopanem, sprzedając tam własnoręcznie wykonane prace plastyczne. Wszystkim przyświecały cele charytatywne. Kiermasz organizował Urząd Miasta.

Czytaj więcej

Zapraszamy na wystawę poplenerową

26 października (środa) w Zakopiańskim Centrum Edukacji przy ulicy Kasprusie 35a w Zakopanem o godzinie 17:00 odbędzie się wystawa poplenerowa uczniów POSA prezentująca pracę z tegorocznego wyjazdu do Jarosławca. Tematem pleneru były emocje, dlatego większość […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content