ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dysko, dysko – teka

W piątek, 28 listopada w sali baletowej w Szkole Muzycznej odbyła się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny, dyskoteka andrzejkowa, dla klas IV-IX.

Już o godzinie 18.00 zabawę rozpoczęły dzieci z klas IV i V. Od godziny 19.00 na sali bawili się gimnazjaliści i klasa VI. Podczas dyskoteki odbywały się wróżby oraz zabawy i gry andrzejkowe Przeprowadzony został konkurs na łowienie jabłek, a przez cały czas można było tańczyć do muzyki przygotowanej przez Jędrka Guta-Mostowego. Dyskoteka ta, była pierwszą dyskoteką w tym roku szkolnym. Była pierwszym zrealizowanym przez tegoroczny Samorząd Szkolny projektem.

Dyskoteka ogólnie była bardzo udana. Podobała mi się muzyka, ale niestety przyszło dosyć mało osób – skomentowała zdarzenie Ola Stasik z klasy drugiej gimnazjum.

Było bardzo fajnie. Dyskoteka była dobrze przygotowana i były fajne zabawy andrzejkowe. Ogólnie wszystko mi się podobało – powiedziała inna uczennica klasy drugiej gimnazjum.

Wszyscy uczniowie byli zadowoleni, a w planach Samorządu, są już następne dyskoteki.

Natalia


Powiązane artykuły

Rzeźba w drewnie robi wrażenie

W czwartek 15 listopada klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki w Zakopanem. Uczniowie zwiedzili wystawę „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Czytaj więcej

Objazdem od Podlaha aż na Spisz

20 kwietnia odbyła się już druga wycieczka dla klasy 2 gimnazjum z cyklu wycieczek w ramach realizacji przedmiotu Wiedza o regionie. Tym razem podróżnicy wraz z Panem Maciejem Pinkwartem oraz z wychowawcą – Panią Barbarą […]

Czytaj więcej

Zabawę z fotografią czas zacząć

19 listopada o godzinie 14:00 odbędą się pierwsze zajęcia z fotografii dla fakultetu plastycznego II klasy gimnazjum. Warsztaty poprowadzi pan Bogdan Kiwak. Uczestników zachęcamy do zabrania i zaprezentowanie zrobionych przez siebie zdjęć podczas zajęć. W […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content