ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dysko, dysko – teka

W piątek, 28 listopada w sali baletowej w Szkole Muzycznej odbyła się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny, dyskoteka andrzejkowa, dla klas IV-IX.

Już o godzinie 18.00 zabawę rozpoczęły dzieci z klas IV i V. Od godziny 19.00 na sali bawili się gimnazjaliści i klasa VI. Podczas dyskoteki odbywały się wróżby oraz zabawy i gry andrzejkowe Przeprowadzony został konkurs na łowienie jabłek, a przez cały czas można było tańczyć do muzyki przygotowanej przez Jędrka Guta-Mostowego. Dyskoteka ta, była pierwszą dyskoteką w tym roku szkolnym. Była pierwszym zrealizowanym przez tegoroczny Samorząd Szkolny projektem.

Dyskoteka ogólnie była bardzo udana. Podobała mi się muzyka, ale niestety przyszło dosyć mało osób – skomentowała zdarzenie Ola Stasik z klasy drugiej gimnazjum.

Było bardzo fajnie. Dyskoteka była dobrze przygotowana i były fajne zabawy andrzejkowe. Ogólnie wszystko mi się podobało – powiedziała inna uczennica klasy drugiej gimnazjum.

Wszyscy uczniowie byli zadowoleni, a w planach Samorządu, są już następne dyskoteki.

Natalia


Powiązane artykuły

Zapraszamy na slam poetycki

Od 1 do 3 grudnia w naszej szkole odbywać się będą warsztaty slamu poetyckiego. Wezmą w nich udział wszyscy gimnazjaliści z POSA oraz gościnnie gimnazjaliści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. O. Balzera w Zakopanem. Wszystkich […]

Czytaj więcej

Szkolny Zestaw Podręczników POSA

Szkolny Zestaw Podrecznikow na rok szkolny 2022-2023

Czytaj więcej

Przebierańcy z czwartej klasy

18 lutego w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy klasy 4. Oprócz zabawy tanecznej i poczęstunku, było karaoke i różne zabawy.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content