ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

W przedstawieniu pod tytułem „Dziąble i inne zwierzęta” występowali wszyscy młodzi aktorzy z klasy. Przygotowali się pod czujnym okiem nauczyciela Marka Wrony (nauczyciel teatru i aktor). Artyści przedstawiali różne, dziwne zwierzęta, a na koniec zaprezentowali wyprawę „Dziąbli”, które wybrały się w daleką podróż. – Dziąble, to stworki, które mieszkają na wyspie – wyjaśniali aktorzy.

W „normalnych zwierzętach” przedstawiałem małego, ślicznego kota, a w tych „nienormalnych zwierzakach” – Ściąpiela i Mąpierza – poinformował nas jeden ze śmiałych aktorów, Antoni Rzucidło, który opowiedział nam o swoej postaci i o kostiumie.

Atmosfera była przyjemna i bardzo fajna! – wspominali czwartoklasiści. Wszyscy rodzice byli zaskoczeni zdolnościami dzieci i nie mogą się doczekać kolejnych występów.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

„Artystyczna” na nartach i snowboardzie

28 stycznia, tuż przed rozpoczęciem zimowych ferii odbyły się szkolne zawody w narciarstwie i snowboardzie. Wzięli w nich udział uczniowie ze wszystkich klas od najmłodszych pierwszaków do ostatniej klasy gimnazjum. Zawody odbyły się na stoku […]

Czytaj więcej

Junior reporterzy: projekty gazetek w klasie II

Uczniowie z klasie II spróbowali swoich sił w tworzeniu pomysłów na nowe gazety. Oto ich propozycje.

Czytaj więcej

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content