ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

W przedstawieniu pod tytułem „Dziąble i inne zwierzęta” występowali wszyscy młodzi aktorzy z klasy. Przygotowali się pod czujnym okiem nauczyciela Marka Wrony (nauczyciel teatru i aktor). Artyści przedstawiali różne, dziwne zwierzęta, a na koniec zaprezentowali wyprawę „Dziąbli”, które wybrały się w daleką podróż. – Dziąble, to stworki, które mieszkają na wyspie – wyjaśniali aktorzy.

W „normalnych zwierzętach” przedstawiałem małego, ślicznego kota, a w tych „nienormalnych zwierzakach” – Ściąpiela i Mąpierza – poinformował nas jeden ze śmiałych aktorów, Antoni Rzucidło, który opowiedział nam o swoej postaci i o kostiumie.

Atmosfera była przyjemna i bardzo fajna! – wspominali czwartoklasiści. Wszyscy rodzice byli zaskoczeni zdolnościami dzieci i nie mogą się doczekać kolejnych występów.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

Plener Pieniny w obiektywie Małgosi Orawiec

Plener pieniński klas IV – VI był bardzo udany. Zapraszamy do galerii zdjęć Małgosi Orawiec z klasy VI.

Czytaj więcej

Historyczne skarby Zakopanego

W środę 9.06 klasy VII i VIII POSA wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę. Odbyła się ona pod przewodnictwem p. Macieja Pinkwarta i zaczęła się w Kuźnicach, a zakończyła pod budynkiem Białego Domu.

Czytaj więcej

ART FM – o świętach, po świętach

Zapraszamy do wysłuchania efektów ćwiczeń warsztatowych powstałych podczas warsztatów dziennikarskich fakultetu literackiego klasy VIII. Jest to kolejna audycja radiowa ART FM. art

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content