ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

W przedstawieniu pod tytułem „Dziąble i inne zwierzęta” występowali wszyscy młodzi aktorzy z klasy. Przygotowali się pod czujnym okiem nauczyciela Marka Wrony (nauczyciel teatru i aktor). Artyści przedstawiali różne, dziwne zwierzęta, a na koniec zaprezentowali wyprawę „Dziąbli”, które wybrały się w daleką podróż. – Dziąble, to stworki, które mieszkają na wyspie – wyjaśniali aktorzy.

W „normalnych zwierzętach” przedstawiałem małego, ślicznego kota, a w tych „nienormalnych zwierzakach” – Ściąpiela i Mąpierza – poinformował nas jeden ze śmiałych aktorów, Antoni Rzucidło, który opowiedział nam o swoej postaci i o kostiumie.

Atmosfera była przyjemna i bardzo fajna! – wspominali czwartoklasiści. Wszyscy rodzice byli zaskoczeni zdolnościami dzieci i nie mogą się doczekać kolejnych występów.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem wraz z Towarzystwem Edukacji Artystycznej zapraszają na prezentację prac uczniów szkoły, które powstały podczas pleneru artystycznego, który odbył się we wrześniu 2011 roku w Dźwirzynie. Wernisaż wystawy, pokazy taneczne, […]

Czytaj więcej

Najlepsi z niemieckiego

9 listopada b. r. w naszej szkole odbył się 1 etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content