ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Edward Nożycoręki, Krwawiec i inne upiory

Kamila Gut, Dalila Harasimowicz i Wiktoria Chyc zostały zwyciężczyniami konkursu na najlpesze przebranie podczas tegorocznego Halloween.

W poniedziałek 30 października 2017r. w naszej szkole odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i Magdaleny Łukasik. Na początku została nam przedstawiona po polsku i po angielsku legenda o Jacku-o’lante, na podstawie której później został zorganizowany quiz. Pomiędzy zabawami, jak łowienie jabłek z miski z wodą tylko za pomocą ust i taniec w parach na gazecie, odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Pojawiło się dużo upiorów, między innymi czarownice, wilkołaki, zombie, a nawet Edward Nożycoręki i Krwawiec. Zwycięzców wyłoniły pani Karolina Sikorska i pani Anna Maciejewska.

W klasach I-III pierwsze miejsce zajęła Kamila Gut, drugie Amelia i Zofia Wojtyczko, trzecie Wanda Wierzejska. Natomiast wyróżnienia otrzymali Regina Nędza-Chotarska, Piotr Bystrowski i Marat Harasimowicz. W kategorii klas IV-VI wygrała Dalila Harasimowicz, drugie miejsce otrzymały Zuzanna Kopieć i Jagoda Krupa, a trzecie zajął Franciszek Gębik. W klasach gimnazjalnych pierwsze miejsce należy do Wiktorii Chyc, drugie do Marii Chyc, a trzecie Sandry Ślusarz.


Sandra Ślusarz


Powiązane artykuły

Plener Artystyczny Pieniny

W środę 13 maja o godzinie 8:00 klasy 4-6 wyruszyły na trzydniowy plener artystyczny „Trzy korony”.

Czytaj więcej

Sztuka Nauki – rozmowa z panią Pauliną Zimak

W tym roku do bram naszej szkoły zawitały dwie nowe nauczycielki. Jedną z nich jest profesor Paulina Zimak nauczycielka chemii w klasach gimnazjalnych. Pani Paulina jest z nami niespełna miesiąc, więc możliwe, że nie każdy […]

Czytaj więcej

30 lat minęło

27 maja 2022 roku w byłym budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji, odbyły się „Prezentacje artystyczne” z okazji jubileuszu 30 – lecia POSA.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content