ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Edward Nożycoręki, Krwawiec i inne upiory

Kamila Gut, Dalila Harasimowicz i Wiktoria Chyc zostały zwyciężczyniami konkursu na najlpesze przebranie podczas tegorocznego Halloween.

W poniedziałek 30 października 2017r. w naszej szkole odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i Magdaleny Łukasik. Na początku została nam przedstawiona po polsku i po angielsku legenda o Jacku-o’lante, na podstawie której później został zorganizowany quiz. Pomiędzy zabawami, jak łowienie jabłek z miski z wodą tylko za pomocą ust i taniec w parach na gazecie, odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Pojawiło się dużo upiorów, między innymi czarownice, wilkołaki, zombie, a nawet Edward Nożycoręki i Krwawiec. Zwycięzców wyłoniły pani Karolina Sikorska i pani Anna Maciejewska.

W klasach I-III pierwsze miejsce zajęła Kamila Gut, drugie Amelia i Zofia Wojtyczko, trzecie Wanda Wierzejska. Natomiast wyróżnienia otrzymali Regina Nędza-Chotarska, Piotr Bystrowski i Marat Harasimowicz. W kategorii klas IV-VI wygrała Dalila Harasimowicz, drugie miejsce otrzymały Zuzanna Kopieć i Jagoda Krupa, a trzecie zajął Franciszek Gębik. W klasach gimnazjalnych pierwsze miejsce należy do Wiktorii Chyc, drugie do Marii Chyc, a trzecie Sandry Ślusarz.


Sandra Ślusarz


Powiązane artykuły

Czas na wspomnienia

Niedawno obchodziliśmy święto Wszystkich Zmarłych i Zaduszki. Wtedy to od szkoły mieliśmy wolne (30.10 do 01.11). Wielu z nas udało się na groby naszych bliskich, ale także na mogiły osób wybitnych. W Zakopanem osoby zasłużone […]

Czytaj więcej

Let’s sing!

3 marca odbędzie się Posa Music Show, czyli szkolny konkurs piosenki angielskiej. Uczniowie mogą zgłaszać swój udział do organizatorek zabawy pani Karoliny Sikorskiej i Magdaleny Łukasik.

Czytaj więcej

Światło, kamera i akcja!

24 lutego, klasa siódma z fakultetu literackiego pojechała wraz z ich nauczycielką od dziennikarstwa i scenariuszy, Ewą Czerwieniec do Warszawskiej Szkoły Filmowej na warsztaty filmowe.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content