ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Edward Nożycoręki, Krwawiec i inne upiory

Kamila Gut, Dalila Harasimowicz i Wiktoria Chyc zostały zwyciężczyniami konkursu na najlpesze przebranie podczas tegorocznego Halloween.

W poniedziałek 30 października 2017r. w naszej szkole odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i Magdaleny Łukasik. Na początku została nam przedstawiona po polsku i po angielsku legenda o Jacku-o’lante, na podstawie której później został zorganizowany quiz. Pomiędzy zabawami, jak łowienie jabłek z miski z wodą tylko za pomocą ust i taniec w parach na gazecie, odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Pojawiło się dużo upiorów, między innymi czarownice, wilkołaki, zombie, a nawet Edward Nożycoręki i Krwawiec. Zwycięzców wyłoniły pani Karolina Sikorska i pani Anna Maciejewska.

W klasach I-III pierwsze miejsce zajęła Kamila Gut, drugie Amelia i Zofia Wojtyczko, trzecie Wanda Wierzejska. Natomiast wyróżnienia otrzymali Regina Nędza-Chotarska, Piotr Bystrowski i Marat Harasimowicz. W kategorii klas IV-VI wygrała Dalila Harasimowicz, drugie miejsce otrzymały Zuzanna Kopieć i Jagoda Krupa, a trzecie zajął Franciszek Gębik. W klasach gimnazjalnych pierwsze miejsce należy do Wiktorii Chyc, drugie do Marii Chyc, a trzecie Sandry Ślusarz.


Sandra Ślusarz


Powiązane artykuły

Junior reporterzy: projekty gazetek w klasie II

Uczniowie z klasie II spróbowali swoich sił w tworzeniu pomysłów na nowe gazety. Oto ich propozycje.

Czytaj więcej

Puls Pleneru – Łukęcin

Na wspomnienia z pleneru artystycznego w Łukęcinie, na którym nasza szkoła była przez pierwsze dwa tygodnie września, jeszcze przyjdzie czas. Na naszej stronie internetowej podzielą  się nimi nasi uczniowie. Zanim to nastąpi, publikujemy wiadomości telewizyjne […]

Czytaj więcej

POGŁOS PLENRU. Bliskie spotkania z Sianożętami.

Kronika pleneru artystycznego Sianożęty 2019 Dzień pierwszy W niedzielę 01.09.2019r. o godzinie 20:00 wyjechaliśmy sprzed szkoły dwoma autobusami. Klasy od 2 do 4 były w jednym, reszta w drugim. Wyruszyliśmy do celu, którym były Sianożęty […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content