ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

EMOCJE PO PLENERZE

26 października 2016 w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbyła się coroczna wystawa poplenerowa, na której uczniowie naszej szkoły prezentowali to, co zrobili na tegorocznym plenerze w Jarosławcu.

Na początku odbył się krótki koncert zespołu „Foliba”, który w tym roku prowadził warsztaty nauki gry na bębnach afrykańskich z klasami 2-6. Każda z tych klas miała również okazję zaprezentować swoją grę na bębnach. W atmosferę pleneru wprowadził wszystkich „Puls po Pulsie”, czyli odcinek telewizji szkolnej przygotowany przez klasę 3 gimnazjum z fakultetu literackiego, podsumowujący wydarzenia plenerowe. Wśród pokazów multimedialnych znalazły się dwa teledyski przygotowane podczas warsztatów reżysersko -operatorskich pod kierunkiem Karola Mocha przez literatów z trzech klas. Pokaz mody wykonany przez plastyków z trzech klas gimnazjalnych dawał okazję do przedstawienia efektów prac powstałych na warsztatach sitodruku pod kierunkiem Agi Stanasiuk. Na scenie zaprezentował się także fakultet muzyczny, który zatańczył układ przygotowany w ramach warsztatów musicalowych, wykonał utwory Schuberta przygotowane pod kierunkiem pani Sabiny Zwijacz-Kozica. Na koniec klasy piąta i szósta oraz fakultet muzyczny z gimnazjum zaprezentowali utwory powstałe podczas zajęć plenerowych z panem Kubą Hubickim.

Jednym z punktów wieczoru było rozdanie pamiątkowych kubków i medali za poranne biegi.

Pokazowi towarzyszyła wystawa wystawa prac plastycznych i multimedialnych.

fot i tekst Klaudia Wiśniowska

 


Powiązane artykuły

Nowy samorząd w pełnym składzie

20 października odbyło się pierwsze spotkanie nowego samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Barbara Malik, wiceprzewodniczącą Liliana Florek, a sekretarzem Maks Rzepka.

Czytaj więcej

Wszyscy jesteśmy poetami!

Od 4 grudnia 2013 roku uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły oraz kilku uczniów z Gimnazjum przy ZSO im. O. Balzera w Zakopanem uczestniczą w warsztatach Slamu Poetyckiego prowadzonych przez Wojciecha Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W […]

Czytaj więcej

Wielka góra darów

W naszej szkole od poniedziałku tj. od 22 listopada rozpoczęła się akcja „Góra Grosza”. Jest to działanie charytatywne, organizowane rok rocznie w naszej szkole. Akcja jest ogólnopolska a jej inicjatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom” działające […]

Czytaj więcej
Skip to content