ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

EMOCJE PO PLENERZE

26 października 2016 w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbyła się coroczna wystawa poplenerowa, na której uczniowie naszej szkoły prezentowali to, co zrobili na tegorocznym plenerze w Jarosławcu.

Na początku odbył się krótki koncert zespołu „Foliba”, który w tym roku prowadził warsztaty nauki gry na bębnach afrykańskich z klasami 2-6. Każda z tych klas miała również okazję zaprezentować swoją grę na bębnach. W atmosferę pleneru wprowadził wszystkich „Puls po Pulsie”, czyli odcinek telewizji szkolnej przygotowany przez klasę 3 gimnazjum z fakultetu literackiego, podsumowujący wydarzenia plenerowe. Wśród pokazów multimedialnych znalazły się dwa teledyski przygotowane podczas warsztatów reżysersko -operatorskich pod kierunkiem Karola Mocha przez literatów z trzech klas. Pokaz mody wykonany przez plastyków z trzech klas gimnazjalnych dawał okazję do przedstawienia efektów prac powstałych na warsztatach sitodruku pod kierunkiem Agi Stanasiuk. Na scenie zaprezentował się także fakultet muzyczny, który zatańczył układ przygotowany w ramach warsztatów musicalowych, wykonał utwory Schuberta przygotowane pod kierunkiem pani Sabiny Zwijacz-Kozica. Na koniec klasy piąta i szósta oraz fakultet muzyczny z gimnazjum zaprezentowali utwory powstałe podczas zajęć plenerowych z panem Kubą Hubickim.

Jednym z punktów wieczoru było rozdanie pamiątkowych kubków i medali za poranne biegi.

Pokazowi towarzyszyła wystawa wystawa prac plastycznych i multimedialnych.

fot i tekst Klaudia Wiśniowska

 


Powiązane artykuły

Pierwsze skrzypce

W czwartek, 30 listopada 2017r. odbyły się audycje klas skrzypiec. Przesłuchania zaczęły się o godzinie 17.00, kiedy to uczestnicy wstąpili na scenę do wspólnego zdjęcia w Sali Koncertowej.

Czytaj więcej

Półmetkowe arcydzieła

Od początku lutego 2015 w holu budynku szkoły muzycznej można oglądać wystawę prac plastycznych. Stworzyli ją uczniowie naszej szkoły klas III, VI, VII, VIII i IX.

Czytaj więcej

Teatralne prezentacje

Jak co roku, zaproszeni zostaliśmy na spektakle teatralne, które powstały podczas zajęć w minionym roku szkolnym. Spektakle przygotowywane były pod kierunkiem pani Katarzyny Pietrzyk, Krzysztofa Najbora i Marka Wrony. Zapraszamy na fotorelację z niektórych spektakli. […]

Czytaj więcej
Skip to content