ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

EMOCJE PO PLENERZE

26 października 2016 w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbyła się coroczna wystawa poplenerowa, na której uczniowie naszej szkoły prezentowali to, co zrobili na tegorocznym plenerze w Jarosławcu.

Na początku odbył się krótki koncert zespołu „Foliba”, który w tym roku prowadził warsztaty nauki gry na bębnach afrykańskich z klasami 2-6. Każda z tych klas miała również okazję zaprezentować swoją grę na bębnach. W atmosferę pleneru wprowadził wszystkich „Puls po Pulsie”, czyli odcinek telewizji szkolnej przygotowany przez klasę 3 gimnazjum z fakultetu literackiego, podsumowujący wydarzenia plenerowe. Wśród pokazów multimedialnych znalazły się dwa teledyski przygotowane podczas warsztatów reżysersko -operatorskich pod kierunkiem Karola Mocha przez literatów z trzech klas. Pokaz mody wykonany przez plastyków z trzech klas gimnazjalnych dawał okazję do przedstawienia efektów prac powstałych na warsztatach sitodruku pod kierunkiem Agi Stanasiuk. Na scenie zaprezentował się także fakultet muzyczny, który zatańczył układ przygotowany w ramach warsztatów musicalowych, wykonał utwory Schuberta przygotowane pod kierunkiem pani Sabiny Zwijacz-Kozica. Na koniec klasy piąta i szósta oraz fakultet muzyczny z gimnazjum zaprezentowali utwory powstałe podczas zajęć plenerowych z panem Kubą Hubickim.

Jednym z punktów wieczoru było rozdanie pamiątkowych kubków i medali za poranne biegi.

Pokazowi towarzyszyła wystawa wystawa prac plastycznych i multimedialnych.

fot i tekst Klaudia Wiśniowska

 


Powiązane artykuły

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa V.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa V:

Czytaj więcej

Specjalistki od krajów niemieckojęzycznych

29 marca w auli Liceum Ogólnokształcącym im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się finał  XIII Międzyszkolnego  Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, w którym uczennice klasy 2 gimnazjum: Katarzyna Kreft, Aleksandra Piwowar oraz Wiktoria Chyc […]

Czytaj więcej

Przyroda w obiektywie nagrodzona

Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Czytaj więcej
Skip to content