ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu.

Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, ze wirusy były w ośrodkowym basenie. Niektórzy twierdzą, że to bypo prostu pokusa kąpieli w morzu nawet podczas chłodnych dni.

Chociaż wszyscy chcą wyzdrowieć nikomu się to nie udaje, ponieważ każdy zaraża się od każdego. Dotyczy to nawet nauczycieli. Bywały dni, w których w wyniku braku nauczycieli klasy gimnazjalne miały bardzo mało lekcji i większość dnia spędziły na zastępstwach.

Życzymy wszystkim powrotu do zdrowia.

Wiktor’, kl. IX


Powiązane artykuły

POGŁOS PLENERU. Pracująca sobota.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień piąty. Wczoraj była sobota. Wszyscy uczniowie na plenerze myśleli, że dzisiaj jest wolne. Niestety, nasze oczekiwania spełzły na niczym, gdy po śniadaniu nauczyciele podeszli do nas z uśmieszkami pod nosem […]

Czytaj więcej

TELEPLENER 2

Klasa VI przygotowała kolejny serwis informacyjny z pleneru. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content