ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu.

Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, ze wirusy były w ośrodkowym basenie. Niektórzy twierdzą, że to bypo prostu pokusa kąpieli w morzu nawet podczas chłodnych dni.

Chociaż wszyscy chcą wyzdrowieć nikomu się to nie udaje, ponieważ każdy zaraża się od każdego. Dotyczy to nawet nauczycieli. Bywały dni, w których w wyniku braku nauczycieli klasy gimnazjalne miały bardzo mało lekcji i większość dnia spędziły na zastępstwach.

Życzymy wszystkim powrotu do zdrowia.

Wiktor’, kl. IX


Powiązane artykuły

Zaproszenie na recital Zosi

Zapraszamy na recital dyplomowy naszej uczennicy Zosi Jakubiak z klasy śpiewu pani Pauliny Martini. Przy fortepianie Paulina Martini i Jakub Hubicki. Koncert odbędzie się 5 czerwca 2019 roku o godz. 18.00 w Kawiarni „Kmicic” w […]

Czytaj więcej

Pierwsze skrzypce

W czwartek, 30 listopada 2017r. odbyły się audycje klas skrzypiec. Przesłuchania zaczęły się o godzinie 17.00, kiedy to uczestnicy wstąpili na scenę do wspólnego zdjęcia w Sali Koncertowej.

Czytaj więcej

Młodzi artyści

W poniedziałek 14 marca, w naszej szkole odbyła się audycja instrumentów strunowych. O godzinie 17.00 w sali koncertowej ZPSA zgromadzili się uczniowie w różnych kategoriach wiekowych. Artyści zaprezentowali nam po jednym z utworów, które przygotowali […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content