ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu.

Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, ze wirusy były w ośrodkowym basenie. Niektórzy twierdzą, że to bypo prostu pokusa kąpieli w morzu nawet podczas chłodnych dni.

Chociaż wszyscy chcą wyzdrowieć nikomu się to nie udaje, ponieważ każdy zaraża się od każdego. Dotyczy to nawet nauczycieli. Bywały dni, w których w wyniku braku nauczycieli klasy gimnazjalne miały bardzo mało lekcji i większość dnia spędziły na zastępstwach.

Życzymy wszystkim powrotu do zdrowia.

Wiktor’, kl. IX


Powiązane artykuły

Rzeźba w drewnie robi wrażenie

W czwartek 15 listopada klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki w Zakopanem. Uczniowie zwiedzili wystawę „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Czytaj więcej

Kolędy i pastorałki w Jasnym Pałacu

28 stycznia.2015 r. o godzinie 17:00 w sali lustrzanej  „Jasnego Pałacu” odbył się koncert świąteczny w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, POSA. Muzyczne wydarzenie połączone było z  prezentacją wystawy nagrodzonych prac na Międzynarodowym Triennale Drzeworytu […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content