ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Filmowo dla placu zabaw

Pod koniec kwietnia w naszej szkole był nagrywany spot reklamujący Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną. Filmik został wysłany na konkurs organizowany przez firmę „NIVEA”. Do wygrania jest plac zabaw dla szkoły.

Spot nakręcił pan Jan Wierzejski. Scenariusz przygotowali: Jan Wierzejski, Katarzyna Pietrzyk, Agnieszka Warek-Leks. Przy pracy pomagali tż inni rodzice: pani Ada Harasimowicz i Joanna Szafirska. Twórcy chcieli w krótkim czasie, (do trzech minut) pokazać wszystkie artystyczne przedmioty nauczane w naszej szkole. Gospodynią filmiku była Helenka Gąsienica-Kuchta z klasy II. Spot rozpoczyna grający na fortepianie Jakub Zarycki. Klasa III przedstawiła fragment tańca, Karol Pietrzyk i Szczepan Mędoń i Martyna Bystrowska uchylali tajemnice dziennikarstwa. Klasa VI pokazała lekcję literatury a IV plastyki. Zajęcia teatralne przedstawiła klasa II. W naszej szkole bardzo ważna jest muzyka. Na instrumentach grali Maks Bienias, Franciszek Gębik, Jagoda Krupa a Zosia Jakubiak śpiewała.

Ostatnim ujęciem jest widok z lotu ptaka na grającą orkiestrę szkolną pod batutą Cezarego Wagnera. Teraz wszyscy trzymamy kciuki za wygraną.

Karol Pietrzyk, kl. VI


Powiązane artykuły

Myszka Miki w POSIE!

18 listopada znany jest, jako dzień myszki Miki. Jest to, jak wszyscy wiemy znana postać Walta Disneya do której mamy sentyment. W tym roku samorząd szkolny postanowił ten dzień uhonorować. Obchodziliśmy go w naszej szkole […]

Czytaj więcej

I żaby im zakumkały

Klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki. Okazja była szczególna, gdyż zobaczyli wystawę artystów, którzy znani im są również z zajęć w naszej szkole.

Czytaj więcej

Podręczniki na rok szkolny 2017/18

Drodzy Rodzice, W ramach dotacji rządowej szkoła zamawia część podręczników i ćwiczeń do przedmiotów ogólnokształcących. Proszę śledzić informacje w dzienniku elektronicznym, które podręczniki kupujecie Państwo sami dla dziecka na przyszły rok szkolny, które natomiast będą […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content