ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Filmowo dla placu zabaw

Pod koniec kwietnia w naszej szkole był nagrywany spot reklamujący Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną. Filmik został wysłany na konkurs organizowany przez firmę „NIVEA”. Do wygrania jest plac zabaw dla szkoły.

Spot nakręcił pan Jan Wierzejski. Scenariusz przygotowali: Jan Wierzejski, Katarzyna Pietrzyk, Agnieszka Warek-Leks. Przy pracy pomagali tż inni rodzice: pani Ada Harasimowicz i Joanna Szafirska. Twórcy chcieli w krótkim czasie, (do trzech minut) pokazać wszystkie artystyczne przedmioty nauczane w naszej szkole. Gospodynią filmiku była Helenka Gąsienica-Kuchta z klasy II. Spot rozpoczyna grający na fortepianie Jakub Zarycki. Klasa III przedstawiła fragment tańca, Karol Pietrzyk i Szczepan Mędoń i Martyna Bystrowska uchylali tajemnice dziennikarstwa. Klasa VI pokazała lekcję literatury a IV plastyki. Zajęcia teatralne przedstawiła klasa II. W naszej szkole bardzo ważna jest muzyka. Na instrumentach grali Maks Bienias, Franciszek Gębik, Jagoda Krupa a Zosia Jakubiak śpiewała.

Ostatnim ujęciem jest widok z lotu ptaka na grającą orkiestrę szkolną pod batutą Cezarego Wagnera. Teraz wszyscy trzymamy kciuki za wygraną.

Karol Pietrzyk, kl. VI


Powiązane artykuły

Matematyczni goście na scenie naszej szkoły

21 września 2021r. o godzinie 15.30 odbył się w naszej szkole koncert „Sztuka i Komercja na Estradzie, w Salonie, w Domu”.

Czytaj więcej

POGŁOS PLENERU. Wyciśnięty dzień.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień trzeci Po wczorajszych deszczach, dzisiaj wyszło słońce, więc większość zajęć na naszym plenerze odbywała się na podwórku, na trawie lub na plaży. Klasa siódma, jak zwykle, okupowała plac zabaw.

Czytaj więcej

2,5 miesiąca twórczej pracy

W czwartek (13.01.11) w holu szkoły muzycznej pojawiła się nowa wystawa prac uczniów POSA pod kierownictwem i opieką pani Lidii Rosińskiej. Jest to bardzo obszerna ekspozycja twórczości młodych plastyków, która powstała podczas pierwszych miesięcy nauki […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content