ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Filmowo dla placu zabaw

Pod koniec kwietnia w naszej szkole był nagrywany spot reklamujący Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną. Filmik został wysłany na konkurs organizowany przez firmę „NIVEA”. Do wygrania jest plac zabaw dla szkoły.

Spot nakręcił pan Jan Wierzejski. Scenariusz przygotowali: Jan Wierzejski, Katarzyna Pietrzyk, Agnieszka Warek-Leks. Przy pracy pomagali tż inni rodzice: pani Ada Harasimowicz i Joanna Szafirska. Twórcy chcieli w krótkim czasie, (do trzech minut) pokazać wszystkie artystyczne przedmioty nauczane w naszej szkole. Gospodynią filmiku była Helenka Gąsienica-Kuchta z klasy II. Spot rozpoczyna grający na fortepianie Jakub Zarycki. Klasa III przedstawiła fragment tańca, Karol Pietrzyk i Szczepan Mędoń i Martyna Bystrowska uchylali tajemnice dziennikarstwa. Klasa VI pokazała lekcję literatury a IV plastyki. Zajęcia teatralne przedstawiła klasa II. W naszej szkole bardzo ważna jest muzyka. Na instrumentach grali Maks Bienias, Franciszek Gębik, Jagoda Krupa a Zosia Jakubiak śpiewała.

Ostatnim ujęciem jest widok z lotu ptaka na grającą orkiestrę szkolną pod batutą Cezarego Wagnera. Teraz wszyscy trzymamy kciuki za wygraną.

Karol Pietrzyk, kl. VI


Powiązane artykuły

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej

POSA dla Ziemi

We wtorek, 11.05.2021 klasa VII POSA w ramach zajęć szkolnych spotkała się na akcji „Wielkie Sprzątanie Podhala” zorganizowanej przez TPN. Uczniowie posprzątali m.in. Bachledzki Wierch.

Czytaj więcej

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content