ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Francuskie zmagania

W piątek (08.10.10) w naszej szkole odbył się konkurs języka francuskiego. Po raz pierwszy francuski zagościł na długiej liście konkursów, jakie są u nas przeprowadzane. Udział w zmaganiach językowych wzięło aż piętnaścioro uczniów, z czego pięcioro z gimnazjum „Betlejem”. Konkurs przeprowadziła nauczycielka języka francuskiego w naszej szkole, pani Beata Podstawska. W komisji zasiadała pani Magdalena Łukasik i również przez chwilę pani Grażyna Malinowska. Z wypowiedzi uczestników konkursu wynika, że nie był on trudny, dlatego mamy nadzieję, że nasi uczniowie przejdą do następnego etapu.

Vicky, kl. III/g


Powiązane artykuły

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Czytaj więcej

Nosal pełen artystów

05.03 2014 r. na narciarskim stoku Nosalu w Zakopanem odbyły się coroczne zawody Artystów na nartach i snowboardzie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W konkurencjach mogli startować nie tylko uczniowie, ale i ich rodzice. Na […]

Czytaj więcej

Jak ryby w wodzie. Cztery złota

Cztery złote medale zdobyły uczennice naszej szkoły podczas międzyszkolnych zawodów pływackich, które odbyły się 18 i 19 listopada w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content