ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Gimnazjum wita swoich nowych nauczycieli

W tym roku z wielkim żalem na rok pożegnaliśmy panią Irenę Świerczyńską, wspaniałą nauczycielkę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz etyki. Na jej miejsce przyszła pani Magdalena Gąsienica Kuchta, która zajmie się edukacją historyczną. Jest to bardzo pozytywnie nastawiona i młoda nauczycielka. W kadrze nauczycielskiej jest jeszcze nowy młody nauczyciel. Pani Paulina Zimak – od tego roku będzie nas uczyć chemii. Mimo, że to trudny przedmiot współpraca zapowiada się bardzo fajnie. Pani Paulina jest świeżo po studiach biologiczno chemicznych i właśnie zaczyna studia doktoranckie. Miejmy nadzieję, że obu paniom spodoba się w naszej szkole i pokochają ją tak samo jak my. Życzymy powodzenia w nauce z uczniami POSA !

Maria Przekupień, kl. IX


Powiązane artykuły

EMOCJE PO PLENERZE

26 października 2016 w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbyła się coroczna wystawa poplenerowa, na której uczniowie naszej szkoły prezentowali to, co zrobili na tegorocznym plenerze w Jarosławcu.

Czytaj więcej

Sianożęty – „Echo Pleneru”, „Puls pleneru”, ART FM

Media wydawane podczas pleneru artystycznego w Sianożętach pod kierunkiem Ewy Czerwieniec: „Echo Pleneru” (literaci z klasy VII), „Puls Pleneru” (literaci z klasy IX), radio ART FM (literaci z klasy VIII).

Czytaj więcej

Dla nauczycieli granie

W poniedziałek, 14 października o godzinie 11.00, w sali koncertowej w szkole muzyczne, odbył się koncert z okazji Dnia Nauczyciela, na którym zagrali uczniowie z klasy drugiej i trzeciej szkoły artystycznej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content