ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Gimnazjum wita swoich nowych nauczycieli

W tym roku z wielkim żalem na rok pożegnaliśmy panią Irenę Świerczyńską, wspaniałą nauczycielkę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz etyki. Na jej miejsce przyszła pani Magdalena Gąsienica Kuchta, która zajmie się edukacją historyczną. Jest to bardzo pozytywnie nastawiona i młoda nauczycielka. W kadrze nauczycielskiej jest jeszcze nowy młody nauczyciel. Pani Paulina Zimak – od tego roku będzie nas uczyć chemii. Mimo, że to trudny przedmiot współpraca zapowiada się bardzo fajnie. Pani Paulina jest świeżo po studiach biologiczno chemicznych i właśnie zaczyna studia doktoranckie. Miejmy nadzieję, że obu paniom spodoba się w naszej szkole i pokochają ją tak samo jak my. Życzymy powodzenia w nauce z uczniami POSA !

Maria Przekupień, kl. IX


Powiązane artykuły

Stwory, potwory i inne zmory

Franek Wierzejski, Marat Harasimowicz oraz Maksymilian Bienias zostali zwycięzcami tegorocznego szkolnego konkursu na najlepsze halloweenowe przebranie zorganizowanego podczas spotkania z kulturą krajów anglojęzycznych, które odbyło się w czwartek, 28 października.

Czytaj więcej

Zapraszamy na slam poetycki

Od 1 do 3 grudnia w naszej szkole odbywać się będą warsztaty slamu poetyckiego. Wezmą w nich udział wszyscy gimnazjaliści z POSA oraz gościnnie gimnazjaliści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. O. Balzera w Zakopanem. Wszystkich […]

Czytaj więcej

Filmowo dla placu zabaw

Pod koniec kwietnia w naszej szkole był nagrywany spot reklamujący Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną. Filmik został wysłany na konkurs organizowany przez firmę „NIVEA”. Do wygrania jest plac zabaw dla szkoły.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content