ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Głosowanie na film naszych gimnazjalistek – do 5 marca

Jak już pisaliśmy, film naszych gimnazjalistek – Aleksandry Hulbój, Marii Szatkowskiej i Marii Przekupień dostał się do finału ogólnopolskiego konkursu filmowanego organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zachęcamy do głosowania na nagrodę internautów.

W ramach kursu filmowego realizowanego na zajęciach scenariuszy w klasie trzeciej gimnazjum „Filmoteka Szkolna: Akcja!” fakultet literacki podzielił się na dwie grupy. Każda z nich uczestniczyła w kursie, którego finałem było stworzenie od podstaw własnego, pięciominutowego filmu. Zaczynając od pomysłu, przez synopsis, scenariusz, scenopis, zdjęcia na planie filmowym aż po montaż i udostępnienie filmu w internecie.

„Grupa Hogwart”, ponieważ tak nazywała się grupa złożona z trzech wymienionych wcześniej dziewczyn, po skończeniu filmu zdecydowała się wysłać film na konkurs i spośród 65 etiud filmowych udało im zakwalifikować się do finałowej 10!

Ich film pod tytułem „przez moment” opowiada o całym życiu, a jednocześnie zaledwie jednym dniu z życia dziewczyny, którą gra Kamila Banak, również z klasy trzeciej.

Zachęcamy gorąco do głosowania na „przez moment”, ponieważ oprócz nagrody jury przewidziana jest również nagroda internautów. Zagłosować można wchodząć na stronę internetową pod tym linkiem: http://www.ceo.org.pl/pl/filmotekaszkolna/news/glosuj-na-film

ola


Powiązane artykuły

ArtFM

W tym roku na plenerze literaci z klasy VIII wraz z p. Ewą Czerwieniec i p. Tomaszem Paluchem podjęli się nowego wyzwania.

Czytaj więcej

Listy do Świętego Mikołaja

Uczniowie z klasy drugiej napisali listy do Mikołaja. Poprosili w nich o prezenty dla swoich bliskich. Oto dwa listy: Marysi i Lidki. Pozostałe można przeczytać w najnowszym numerze szkolnej gazetki „Takt”.

Czytaj więcej

W milczeniu

10 listopada klasa VIII i IX, wraz z Panią Lilianą Florek i Panią Barbarą Łętowską, wybrały się na jednodniową wycieczkę do Oświęcimia. Zwiedzili obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content