ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Głosujcie na film naszych gimnazjalistek!

Film zrealizowany przez gimnazjalistki z klasy III w konkursie Filmoteki Szkolnej dostał się do finałowej dziesiątki. Ich film, pt. „Przez moment” wybrany został spośród 110 prac nadesłanych na konkurs. Dziewczynom gratulujemy a wszystkich prosimy o głosowanie na ich film, bo teraz o zwycięstwie zdecydują głosy internautów. Głosowanie trwa od 15 lutego godz. 20.00 do 5 marca do godz. 20.00.

Poniżej link do filmu:

http://www.ceo.org.pl/pl/filmotekaszkolna/news/oddaj-swoj-glos-0

(ecz)


Powiązane artykuły

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Czytaj więcej

2,5 miesiąca twórczej pracy

W czwartek (13.01.11) w holu szkoły muzycznej pojawiła się nowa wystawa prac uczniów POSA pod kierownictwem i opieką pani Lidii Rosińskiej. Jest to bardzo obszerna ekspozycja twórczości młodych plastyków, która powstała podczas pierwszych miesięcy nauki […]

Czytaj więcej

Pomysłowe dynie

Klasa III, VIII i i V zostały zwycięzcami holloweenowego konkursu na „najciekawszą dynię”. Jego organizatorem był samorząd szkolny pod opieką pani Karoliny Sikorskiej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content