ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Góra owoców

23 września klasa IV razem z panią Renatą Mrowcą poszła do Galerii im. Władysława Hasiora na wystawę poświęconą reklamie pt. „Góra owoców”. Prezentacja przyjechała do Zakopanego z górzystego regionu we Włoszech. W galerii przygotowano ekspozycję, na którą składa się 160 etykiet z motywami górskimi na skrzynki z owocami z lat 1900 – 1960 pochodzące ze zbiorów Centrum Dokumentacji Narodowego Muzeum Górskiego w Turynie. Prezentowane egzemplarze pochodzą z Włoch, Hiszpanii oraz Kanady.

Oprócz obejrzenia wystawy, dzieci wzięły udział w specjalnych warsztatach, na których miały możliwość stworzenia własnej reklamy. Na koniec mogły również obejrzeć stałą ekspozycję Galerii Hasiora i posłuchać krótkiego wykładu poświęconego temu artyście. Z pewnością byli zadowoleni.

Eunika Legoń, kl. III/g


Powiązane artykuły

Święto duchów

29 października, w naszej szkole, odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, panią Karolinę Sikorską i panią Magdalenę Łukasik. Podczas zabawy odbyły się różnego rodzaju tematyczne konkursy, między innymi na najciekawsze przebranie.

Czytaj więcej

Zdolni recytatorzy

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem Pani Agnieszki Warek-Leks wzięli udział w dwóch konkursach recytatorskich. Wrócili jako laureaci jednego pierwszego, dwóch drugich miejsc i wyróżnienia.

Czytaj więcej

Słuchajcie nowej audycji szkolnego radia ART – FM

Audycja radiowa przygotowana w ramach warsztatów dziennikarskich przez fakultet literacki z klasy VIII.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content