ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Góra owoców

23 września klasa IV razem z panią Renatą Mrowcą poszła do Galerii im. Władysława Hasiora na wystawę poświęconą reklamie pt. „Góra owoców”. Prezentacja przyjechała do Zakopanego z górzystego regionu we Włoszech. W galerii przygotowano ekspozycję, na którą składa się 160 etykiet z motywami górskimi na skrzynki z owocami z lat 1900 – 1960 pochodzące ze zbiorów Centrum Dokumentacji Narodowego Muzeum Górskiego w Turynie. Prezentowane egzemplarze pochodzą z Włoch, Hiszpanii oraz Kanady.

Oprócz obejrzenia wystawy, dzieci wzięły udział w specjalnych warsztatach, na których miały możliwość stworzenia własnej reklamy. Na koniec mogły również obejrzeć stałą ekspozycję Galerii Hasiora i posłuchać krótkiego wykładu poświęconego temu artyście. Z pewnością byli zadowoleni.

Eunika Legoń, kl. III/g


Powiązane artykuły

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Zapraszamy gorąco wszystkich na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 4 grudnia 2015 r. o godz. 17 w sali koncertowej naszej szkoły. W finale wystąpią gimnazjaliści z POSA.

Czytaj więcej

Portret wielokrotny

Od 12 do 15 kwietnia uczniowie z klasy II gimnazjum: Sandra Ślusarz, Jan Kowalski, Julia Kachnic oraz uczennice z klasy VII: Hanna Brzosko i Hanna Lelek brali udział w warsztatach filmowych w ramach Przeglądu Filmów […]

Czytaj więcej

Przepisaliśmy Tolkiena

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w akcji pod hasłem „Przepisujemy Tolkiena”. Zadaniem było ręczne przepisanie kilku stronic „Hobbita”. I to w języku angielskim!

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content