ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Hala Gąsienicowa za mgłą – plener artystyczny klas I-III (czerwiec 2010)

W czerwcu nasi najmłodsi uczniowie udali się na plener artystyczny w Tatry. W tym roku miejscem tej cyklicznie odbywającej się w naszej szkole wyprawy była Hala Gąsienicowa.

W góry wybrały się klasy I, II i III szkoły podstawowej. Podczas pobytu znalazł się czas na wycieczki górskimi szlakami i zajęcia plastyczne, których tematyka była oczywiście poświęcona górom.

Niestety w tym roku nie sprzyjała pogoda i odbywający się zwykle przez trzy dni plener, trzeba było skrócić o jeden dzień. Jednak i tak dla naszych najmłodszych była to prawdziwa artystyczno – górska przygoda.


Powiązane artykuły

POSA na Salonie Marcowym 2018

W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły licznie odwiedzili Miejską Galerię Sztuki, gdzie mogli uczestniczyć w Salonie Marcowym 2018. Były tam trzy klasy: III, V i VI.

Czytaj więcej

Kopciuszek, cyrkowiec, czy Królowa Śniegu?

31 marca, w kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się pokaz teatralny klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Artyści zaprezentowali trzy sztuki. Klasa pierwsza wystąpiła jako artystyczna grupa cyrkowa, przedstawiając wiersze znanych polskich […]

Czytaj więcej
Skip to content