ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Santa Party, zamiast tradycyjnego już Halloween, wybrała zdecydowana mniejszość uczniów. Pojawiło się na niej kilkanaścioro uczniów szkoły podstawowej i nieliczni gimnazjaliści.

Na początku imprezy dzieci opowiadały o świętych, za których się przebrały, następnie uczestniczyły w grze terenowej rozgrywającej się w Białym Domu. Na koniec wykonały plakat ze świętymi. Całej zabawie towarzyszyły śpiewane razem piosenki religijne.

Aga


Powiązane artykuły

Śpiewać każdy może i to w każdym języku świata

1 lutego 2013r. w naszej szkole, tradycyjnie odbył się konkurs piosenki „ Posa Music Show”. Zasady są dosyć proste: może się zgłosić każdym uczeń a trzeba zaśpiewać piosenkę w dowolnym obcym języku. W tym roku […]

Czytaj więcej

POSA na zimowo

W środę, 16.03 klasy I-VIII POSA uczestniczyły w zimowych zawodach szkolnych odbywających się pod Nosalem. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach: na nartach, snowboardzie oraz zjeździe na „byle czym”.

Czytaj więcej

Świąteczny koncert

20 grudnia 2010 roku o godzinie 18.00 rozpoczął się w naszej szkole koncert świąteczny. Był on zorganizowany przez panią Mirosławę Lubowicz, która akompaniowała na fortepianie śpiewającym uczniom, czyli młodzieży z gimnazjum POSA, absolwentom szkoły, młodzieży […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content