ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Santa Party, zamiast tradycyjnego już Halloween, wybrała zdecydowana mniejszość uczniów. Pojawiło się na niej kilkanaścioro uczniów szkoły podstawowej i nieliczni gimnazjaliści.

Na początku imprezy dzieci opowiadały o świętych, za których się przebrały, następnie uczestniczyły w grze terenowej rozgrywającej się w Białym Domu. Na koniec wykonały plakat ze świętymi. Całej zabawie towarzyszyły śpiewane razem piosenki religijne.

Aga


Powiązane artykuły

Nosal pełen artystów

05.03 2014 r. na narciarskim stoku Nosalu w Zakopanem odbyły się coroczne zawody Artystów na nartach i snowboardzie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W konkurencjach mogli startować nie tylko uczniowie, ale i ich rodzice. Na […]

Czytaj więcej

Zwycięski projekt Zosi Ziobrowskiej

16 marca nasi uczniowie spotkają się na stoku narciarskim, by rywalizować w sportach zimowych a tymczasem rozstrzygnięty został konkurs na projekt przypinki, która będzie pamiątką tegorocznych zawodów. Zwyciężczynią konkursu została Zofia Ziobrowska z kl. VIII.

Czytaj więcej

Przebierańcy z czwartej klasy

18 lutego w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy klasy 4. Oprócz zabawy tanecznej i poczęstunku, było karaoke i różne zabawy.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content