ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Santa Party, zamiast tradycyjnego już Halloween, wybrała zdecydowana mniejszość uczniów. Pojawiło się na niej kilkanaścioro uczniów szkoły podstawowej i nieliczni gimnazjaliści.

Na początku imprezy dzieci opowiadały o świętych, za których się przebrały, następnie uczestniczyły w grze terenowej rozgrywającej się w Białym Domu. Na koniec wykonały plakat ze świętymi. Całej zabawie towarzyszyły śpiewane razem piosenki religijne.

Aga


Powiązane artykuły

Nowe talenty

W szkolnej galerii w korytarzu szkoły muzycznej pojawiła się nowa wystawa. Prace zostały wykonane w pierwszym semestrze tego roku szkolnego przez uczniów  klasy V oraz VI. Powstały one pod kierunkiem Pani Lidii Rosińskiej. tekst i […]

Czytaj więcej

Puls Pleneru – Łukęcin

Na wspomnienia z pleneru artystycznego w Łukęcinie, na którym nasza szkoła była przez pierwsze dwa tygodnie września, jeszcze przyjdzie czas. Na naszej stronie internetowej podzielą  się nimi nasi uczniowie. Zanim to nastąpi, publikujemy wiadomości telewizyjne […]

Czytaj więcej

Słuchajcie nowej audycji szkolnego radia ART – FM

Audycja radiowa przygotowana w ramach warsztatów dziennikarskich przez fakultet literacki z klasy VIII.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content