ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Santa Party, zamiast tradycyjnego już Halloween, wybrała zdecydowana mniejszość uczniów. Pojawiło się na niej kilkanaścioro uczniów szkoły podstawowej i nieliczni gimnazjaliści.

Na początku imprezy dzieci opowiadały o świętych, za których się przebrały, następnie uczestniczyły w grze terenowej rozgrywającej się w Białym Domu. Na koniec wykonały plakat ze świętymi. Całej zabawie towarzyszyły śpiewane razem piosenki religijne.

Aga


Powiązane artykuły

Chopineria

8 marca kilkanaście osób z naszej szkoły wybrało się na uroczysty koncert “Chopineria” do Opery Krakowskiej. Koncert odbył się z okazji 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Na koncert dojechaliśmy z bardzo pozytywnymi humorami. Zasiedliśmy aż […]

Czytaj więcej

Święta po niemiecku

Znamy wyniki konkursu świąteczno – noworocznego z języka niemieckiego. W kategorii Kartka Świąteczna zwyciężyli: IV-VI Wojciech Stosel, w kategorii VII-IX Maria Michniewska/ Zofia Widera i Gabrysia Błasiak. W kategorii Krzyżówka Świąteczno-Noworoczna zwyciężyła Zuzanna Śliwa.

Czytaj więcej

Nasze rozmowy: Ratujmy Zakopane z agonii

rozmowa z Łukaszem Filipowiczem, inicjatorem stowarzyszenia „Made in Zakopane”

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content